Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyha a babatok atalussza az...

Hogyha a babatok atalussza az ejszakat akkor is fejtek ejszka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
ÉN NEM (10,5 hós)
2009. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell,én éjjel soha nem fejtem.Örülj,h alhatsz!Ha reggelre túl sok a tejci,akkor etesd meg a babót és fejd le a maradékot.Jó lesz tartaléknak a mélyhűtőbe!
2009. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a babám 6 hós koráig én biza felkeltem, lefejtem, de nem azért, mert feszített, hanem mert másnap odaadtam neki részletekben a szopik után, főleg délután és este. Nem volt nagyon sok tejcim, de így szépen kihúztuk 6 hós koráig, amíg elkezdtük a hozzátápit. Utána már abbahagytam.
2009. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fejek. Felébredek, mert feszít a cicim, és nem tudok visszaaludni, és persze szeretném sokáig tejcivel eteni a babóm, és így biztosabbnak érzem, hogy megmarad a tejem. Most 2 hónapos a kicsilányom. Ha elkezdhetjük 6 hós kora után a hozzátáplálást, már nem szeretnék felkelni fejni.
2009. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éjszaka sosem fejtem.Meg volt dagadva a cicim és folyt is,de én nem ébredtem fel rá.kb.6-8 hetes koráig fejtem amúgy.
2009. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdezhetnék itt valamit?

Nekem miért volt az hogy nem nagyon volt tejem így hozzá kellett táplálni, de éjjel volt hogy elöntött a tej. Még a kórházban is. Napi három olyan benti hálóing volt a minimum. De mikor fejtem alig jött. Mi lehetett a baj?

Igaz már nem aktuális, de engem még most is nagyon bánt így két év után, hogy mit csináltam rosszul. Ha egyszer nem jött mikor fejtem, akkor miért öntött el éjjel?

2009. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!