Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomnak hány...

Nittababy kérdése:

6 hónapos kislányomnak hány ml teát kéne inni naponta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 15:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem tudom el óvastad e rendesen amit írtam nem isza meg sem a vízett sem az ízesittetlen teát hiába probálom és azért hozátápláláskor meg ilyen nagy melegbe kell a folyadék a babának!!ha ezek után van valami jó ötleted akkor szívesen fogadom!!én sem szívesen adom neki ezt a teát de hátha mást nem hajlandó inni akkor mit tegyek!!
2011. aug. 23. 11:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Elolvastam amit írtál, ezért írtam, h próbálnám:)

Hogy én hogy csinálnám? Minden ivás előtt megkínálnám vízzel, egyre hígabbra készíteném el a granulátumost.

Persze, h kell a folyadék, főleg ebben a melegben, nem az a cél, h nekem legyen igazam és ne igya meg a teát, ha már a vizet nem issza. Írtam, h nehéz, tudom, h a legjobbat akarod neki, de én próbálnám lassan, fokozatosan a tea helyett a vizet adni.

A víz is annyi féle lehet: felforralt-lehűtött csapvíz, Jana, Szentkirályi-baba, és még biztos van. Ha másfélét próbálnál? Csak ötlet.

2011. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

15:20-as válaszoló vagyok.

Én is próbálom leszoktatni a kislányomat a cukros löttyről. Nem egyszerű, mert a vizet nem nagyon szereti. De mostanában pl. evés után csak vizet adok neki, olyankor már megissza.

A többi ivásnál (ő mindkét alvás előtt megiszik kb. 120-150 ml-t) viszont még mindig nem kell neki a víz. Igyekszem egyre kevesebbet tenni, de ha éppen csak van benne, már nem kell neki.

Szerintem a fokozatosság a jó elv, csak nem fog menni 2 nap alatt.

2011. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
persze nem fogom neki mindig ezt adni de ha más nem kell akkor muszály vagyok most probálom én is leszoktatni hát nem egyszerű semmijen viz nem kell neki sajnos!!mindent megprobáltam!!
2011. aug. 23. 11:49
 15/15 Zsöff85 ***** válasza:
Pickwick gyerektea ízesítés nélkül
2018. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!