Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves korban kezdtem a...

Fél éves korban kezdtem a hozzátáplálást, most egy éves múlt. Nem baj, hogy azóta minden nap evett krumplit? (főzelékben kb. fele-fele arányban)

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan fél év után kérdezed meg? :)

Ha nincs szorulása nem baj, de azért jobb a változatosság, adj neki néha rizst is.

2011. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
minek a főzelékbe krumpli? :O nem felhízlalni kell a babát szénhidráttal hanem változatosan táplálni!
2011. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, biztos Benneteket is agyilag megvisel ez a kánikula.:))))))


Második, Te mit adsz enni a babádnak? Mivel süríted a főzelékét?

2011. aug. 23. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Most miért sértegeted a válaszadókat? Igazuk van. Fél év után jut eszedbe, hogy talán gond lehet, hogy mindig krumplival sűríted a főzeléket.

Nekem már 3 nap után lelkiismeret furdalásom van, ha 3 napig krumplit eszik.

Főzelék sűrítése: Rizzsel, 8-9 hónapos kortól pedig liszttel. Nem is minden főzeléket kell sűríteni.

Azt írod, hogy 1 éves a gyerkőc. Már rég nem csak főzelékeket kellene ennie. Pl. tészta? Párolt zöldségek, husik?

Ne haragudj, de sosem értettem az olyan anyukákat, akik állandóan főzelékkel etetik a gyerkőcöt, aztán 1,5 éves kor körül itt siránkoznak, hogy nem eszik meg semmit a gyerek, főleg darabosat nem. 1 évesen a fiam már rég azt ette, amit mi. Tejfölös husi tésztával vagy a fasírt párolt zöldségekkel mai napig nagy kedvence (az apjának is).

2011. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha magatoknak is ilyen változatosan és kreativan főzöl, akkor nem irigylem a férjedet...
2011. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok. egy évesen a főzelékeket rántással vagy habarással sűrítettem, nálunk heti 2x van főzelék. egyébként 1 évesen már azt ette amit mi, heti 5x főzök levest, a sűrűjét eszi utána tésztaféléket, húsokat, rántott, rakottas ételeket, egytálételeket, stb. szóval mindent :)
2011. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

61 % -os, pedig irigyelheted a férjemet, tök jóképű, és igen változatosan főzök neki is, ő minden nap tésztát eszik.

A többieknek is köszönöm a megtisztelő választ, látom várjátok ti is a lehűlést :)))))))))

2011. aug. 23. 22:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Te milyen "kedves" vagy... Tök normálisan válaszoltam neked, és írogatsz ilyen ironikusan. Lehet hogy neked ártott meg a kánikula.

Első voltam...

2011. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nevetek :D

ez a tök változatosan eszik minden nap tésztát, jó volt :D:D:D


mindjárt kezdődik a suli, gyorsan olvasd ki a kötelezőket inkább, nehogy baj legyen ;)

2011. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted nem korai még az egy évesemnek felolvasnom az Egri csillagokból? Na jó megpróbálom, úgyis ma is 37 fok lesz, nem tudunk kimenni a medencékbe se.
2011. aug. 24. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!