Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradjon még hordozóban vagy...

Maradjon még hordozóban vagy felültessem a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Olyan babakocsink van amibe bele lehet tenni a hordozókát,azon kívül ha kiveszem a hordozót,teljesen vízszintesbe és nem egészen ülő pozícióba tudom állítani.

A minap ülő pozícióba helyeztem és azt vettem észre,hogy kb.olyan szögben lehet csak állítani,mint ahogy a hordozókának van.Ülni még nem tudó 6 hónapos babát rakhatom bele így vagy maradjon hordozóban a séta alatt, míg ülni nem tud stabilan?


2011. aug. 23. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem teljesen ülő, akkor nyugodtan beleteheted.
2011. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan babakocsi, aminek teljesen függőbe lehetne állítani a háttámláját. Na de ez most mellékes.


Barátnőmék kislánya már 3 hónaposan folyton ülni akart. azt mondta nekik az orvos, h ha gyerek magától akarja, akkor nyugodtan lehet feljebb emelni rajta. (Persze csak egy fokozattal emelték meg, nem ülőre.)

Szerintem próbáld meg, h mit szól hozzá. Ültesd fel, utána meg fektesd le. És ha emeli a fejét, húzza magát felfelé, akkor nyugodtan ültetheted. De ha nem igyekszik, akkor még várhatsz vele.

2011. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem lehet teljesen ülőhelyzetbe rakni,max. 60-65°.Azért jutott ez eszembe,mert a hordozóban mindíg emeli a fejét,próbál kinézegetni belőle,persze nem minden alkalommal,de egyre többször.

Szóval,ha tetszik neki akkor ezekután sétáltathatom bátran ebben a pozícióban így is,hogy nem ül még stabilan?

2011. aug. 23. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én lányom 5-6 hónapos korában félig ülőhelyzetbe tettem a babakocsit, mert lányom már nem volt hajlandó feküdni, és csak üvöltött úgy. Így meg ülve tudott nézelődni és jobban elvolt benne. Mondjuk órákat soha nem ült benne.

Ő sem tudott ekkor még ülni.

2011. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is feljebb emeltük a kislányomnak, de ő folyton eldől benne jobbra meg balra. Bár szerintem ez lehet a kocsi hibája is. Így mi most még 1-2 hónapig biztosan a hordozót használjuk a sétákhoz.
2011. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát!

Én most 10 percre kipróbáltam,egyenlőre a kertben és nem dőlt el benne,de eszméletlenül élvezte.Nagyokat sikkantott,amint meglátott valami számára újat! :)

Mennyi az az időtartam amig így vihetem sétálni,10 perc vagy 1/2 óra?

2011. aug. 23. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem addig sétálj ülve vele, amíg azt nem látod, h dől el. Vagyis mikor elfárad, akkor fektesd le.
2011. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!