Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Topcom bébiőrről mik a tapaszt...

Topcom bébiőrről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

a 1020-as tipust néztem ki.

[link]


2011. aug. 23. 15:25
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekünk van egy egyel régebbi verzió 1010-es (hasonló, csak nincs benne etetés idő jelző (szerintem totál felesleges..)és olcsóbb is.

[link] (Tescoban vettük)

Nagyon meg vagyok vele elégedve, tiszta a hangzás, jó messzire elvisz, (kertes házban lakunk) és nem utolsó sorban mobil is :-) Én időnként, ha a kisfiam elalszik az autóban berakom mellé a baba egységet és közben be tudok menni pl mosogatni. (persze a kocsi a kertben van, nem az utcán)Ha meg van áram a közelben, akkor hálózatról megy, nem szívja az elemet. A szülői egység meg akkus. A barátnőmnek van 1020-as, nagyon hasonló.

Remélem tudtam segíteni :-)

2011. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ó, köszi!

örülök, hogy ez is jó.

a boltban lebeszéltek róla, így már megvettük az Angelcare-t. (ami szintén jó, de nincs ilyen hatótávja).

2011. szept. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!