Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet beosztani az időt...

Hogy lehet beosztani az időt ebben a tavaszi sétálós idősazkban?

Figyelt kérdés

Eddig mindent meg tudtam oldani, de most lányom nem marad meg bent, mindig ki akar menni. De mivel 10 hós, menni még nem tud, a pléden nem marad meg, a bébikompban sem sokáig, a babakocsiban meg nem tologathatom egész nap. A mama már nem tud ugrálni hozzá , mert mindig mindehol feláll, sétál, ha vezetik. Így reggel 8-tól este 7-ig kint vagyunk, de így nincs időm takarítani, pedig már lenne mit... Főzni még csak tudok, amíg alszik, vagy mama vigyáz rá, de azt is rohangálva...

Ti hogy oldjátok meg a változást, amit a több kintlét hoz?


2009. ápr. 16. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Ááá, bébikomp, vezetve sétáltatás... irány az ortopédia!
2009. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát az első válaszoló jó sokat segített...lehet hülyeség de az én fiam jól elvan bébihordóban...és kenguruban vagy kendőben rajtam..bár nekem még csak 5 hós...hát nehéz már lekötni a babód, próbáld új játékokkal vagy valami zenélős cuccal..barátnőmnél bevált, veletek egyidős a kislányas.. hát így ennyirt tudtam, akinek ennyi idős a babája biztos ír vmi okosat neked, kitartás:)
2009. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

kíváncsian várom én is olyan anyuka válaszát,akinek legalább 3 gyereke van mint nekem,hogy hogyan csinálja ezt.A legkisebbem 9 hós.Én estére hulla vagyok.

És segítségem nincs senki.

2009. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Első válaszoló: Miért kell ilyen gonoszkodó választ írni?

Én sem helyeslem a bébikompot, de attól még nem kell ilyeneket irkálni, főleg, hogy még a kérdésre se válaszolsz...

A kérdezőnek: ha a szobában lerakod a földre és ott teszel-veszel mellette? Persze nem egész nap, csak amíg a "nagyját" elvégzed. Aztán irány a kert.

Mi panelban lakunk, így marad a szobában mászás és a babakocsizás, amit alvásidőre szoktam időzíteni.

2009. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkelt akkor egy kicsit elvan a járókában és játszik.Aztán kimegyünk sétálni,de úgy próbálok beérni,hogy ne aludjon el a babakocsiban.Amíg alszik addig főzök ebédet.Utána ha felkelt akkor megint séta,aztán megint bent alvás és ez idő alatt rendrakás.Aztán jön haza az apa.Persze nekünk sem mindig jön így össze.11 hós fiú anyukája.
2009. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 honapos fiam van, 3 honapja szaladgál, orokmozgo és nem érdeklik a játékok, csak jonne-menne, porog-forog, pakolna...Mi 10 korul járunk uzletbe, kb. 1 orát vagyunk kint, aztán gyorsan pakolok, esetleg elokészítek ezt-azt a fozéshez, vagy kiteregetek, fárasztom kicsit, játszunk, ebéd után alszik a kicsi 2 orát. Ezalatt én meg sem állok - fozok, pakolom a konyhát és ha még belefér, egyéb házimunka, vasalás, olyan, amit mellette nem tudok. Majd uzsi után 4-5 korul megyunk ki újra, 7 korul jon apa, 8 után pancsi, és addigra már én is alig állok a lábamon...
2009. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!