Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiam feje egy...

3 hónapos kisfiam feje egy picit lapos az egyoldali alvástól. Fog még formálódni a fejecskéje vagy így marad?

Figyelt kérdés
Már vettünk neki olyan párnát ami direkt erre van kifejlesztve.
2009. ápr. 16. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat kell hason fektetni és forgatni a kis fejét, egy kis nyaktorna, babamasszázs is jót tesz, egyébként nekem mindkét fiam elfeküdte a kis fejét, de szépen kikerekedett mind a kettőnek.
2009. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Hasonfektetés ezerrel, ahogy az első válaszoló is írta! 2 éves korig még szépen formálódik a koponya :)

gyógytornász

2009. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyakran fektetem hasra, de mindíg háton alszik. Az is segít, ha csak napközben van hason??
2009. ápr. 16. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Az én kisfiam 2 hós. Mi van akkor ha nem tudom hasra fektetni mert nagyon nem szereti?
2009. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Sziasztok!

Nem szeretnek senki, aggodo es bizakodo mamat elkeseriteni, en Skociaban elek, es meg soha ennyi eldeformalodott feju kisbabaval, es gyermekkel, sot felnottel nem talalkoztam eletemben. A mi kis szomszedunk 8 eves, es nem tud hajpantot hordani, mert a feje 3szog alaku, meg a gyonyoru hosszu haja sem segit a latvanyon. Tudom, hogy sok mama megprobal mindent, es ennek ellenere a baba visszafordul (az enyem is ilyen), szinte lehetetlen segiteni, de en hiszem, hogy a rendszeres forgatasa a fejnek, ha melyen alszik, es biztositani a masik iranybol erkezo hang-, es fenyforrast, nemikepp segit.

Az en kisfiam most 3,5 honapos, 2 honaposan talalt ra a bal huvelyk ujjara, azota allandoan arra forditott fejjel szopizza. Mar most nagyon kicsit latszik a deformacio, de mi is mindent elkovetunk, es nem romlik.

Ajanlom meg a pocakra forditast, meg ha rovidke idokre is.

Sok boldogsagot a babazashoz!

2009. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!