Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korban és hogyan...

Mennyi idős korban és hogyan lehet elkezdeni a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés
Semmiképp nem szeretnék erőltetni semmit, csak megmutatni, hogy más is létezik a peluson kívül. Mamám mindig azt mondta, hogy anyukám már 1 évesen szobatiszta volt, férjem dettó, én és a hugom viszont 3 évesen is pelusban flangáltunk. A fiam 14 hónapos múlt.
2011. aug. 24. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sőt, neki szívesen mutatnék videót unokatesóm kislányáról is, aki 8(!!!) hónaposan tök egyedül elindult, 9 hónaposan a szemem láttára végigsétált a szobán mindenféle megingás, megbillenés nélkül. Én is biztos szenilis vagyok, holott ez tavaly októberben történt...
2011. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

17 hónapos lányom szinte menekül a bili elől. Eleinte még jó játéknak tűnt neki, de most, ha meglátja, eldobja és kiabálja, hogy: nem-nem!

Eszemben sincs erőltetni. Hetente előveszem neki, ha annyira érdektelen a számára, akkor hagyom. Persze, ha pelenka nélkül van és véletlenül akkor pisil, akkor nála is vannak meglepetések kiülve az arcára :)


Egyébként a nagyobbik lányom 10 hónapos korában határozottan indult el, 2,5 éves volt, mikor szobatiszta lett, szépen-tisztán beszélt. Igaz egy kis protekcióval, de sikerült beadnom az oviba. Ennek már jó pár éve, mert most a nagy: 18 éves!:)

2011. aug. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Kisfiam 2,5 éves. Amint jó idők lettek, levettem róla pelust, de semmi. Néha belesikerült a WC-be, (bili nem kell neki). Akkor szól, ha már bent van a motyó a gatyóba, vagy bepisilt.
2011. aug. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a védőnőnk 18 hónapos kort ajánlotta.Megpróbálhatod,de szerintem felesleges.Mi 20 hónaposak vagyunk,de még rá se ül a kisfiam.


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!