Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós a babám. Adhatok neki...

7,5 hós a babám. Adhatok neki a kezébe nyamnyogni banánt, almát, bio kölesgolyót, bulátát?

Figyelt kérdés
Vagy van még ötketetek mit lehet?
2009. ápr. 17. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ennyi idős, én nem merek neki adni, nehogy megfulladjon. Igaz, hogy van már majdnem 4 foga (két felső épphogy kibújt), de enni még csak pépeset evett és attól félek, hogyha egy nagyobb darabot leharap, megakad a torkán. Egyébként pont tegnap volt, hogy a kiflim lelopta a tálcámról és elkezdte szopogatni, meg harapdálni, de észrevettük, hogy kiharapott belőle egy darabot és elvettem tőle.
2009. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem merem a kezébe adni az ilyeneket, pedig már 9 hónapos. Félek, nehogy többet kapjon be a szájába és félrenyeljen. De segítséggel szoktam még babapiskótát és babakekszet adni neki.
2009. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hát nem tudom.
2009. ápr. 17. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyi idős és nem merek neki adni. Viszont multkor voltunk fagyzini és friss finom tölcsér volt a fagyizóban. Abból kértem egyet és az ostya annyira szétolvadt a szájában! Na azzal elvolt egy jó félórát:)
2009. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már adtam a 8hós fiamnak babakekszet,de neki nincs még foga és nem tuda megrágni,és letört 1nagyobb darab róla ,úgy kellett kihalásznom a szájából.Úgyhogy amíg nincs foga nem próbálkozom többet vele.De úgy tudom,ha már van foga meglehet próbálni.Csak ott kell ülni mellette,hogy ha tényleg nagyot harap,és nem akarja megrágni akkor ki tudd venni a szájából.
2009. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kislányom 8 hós , 8 foga van és adok a kezébe babapiskótát, kenyér héjját fagyitölcsért, ezek mind eláznak a szájába!
2009. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hótól már kaphat:-) Ne félj már ennyi idősen ügyes a baba, csak mi anyukák vagyunk félősek:-) De ez természetes..
2009. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet túlparázzuk a dolgot, de minden kezdet nehéz. :)
2009. ápr. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!