Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! Kisfiam, ha séta...

Segítség! Kisfiam, ha séta közben -a babakocsiban- elálmosodik, nem alszik, csak sír, sír és sír. Régen ez nem így volt! Ilyenkor tiszta idegbeteg leszek és inkább feljövünk a sétából. :- ( ( ( ( ( Mik erre a trükkök?

Figyelt kérdés
Féléves a drága....
2009. ápr. 17. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

esetleg vedd ki a kocsiből, üljetek le egy padra, kicsit ringasd, érezze hogy ott vagy (neki nem elég ha lát, éreznie kell az anyukáját) Ha megnyugodott tedd vissza...

Sok sikert

2009. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez nálunk is. Ő is féléves korában kezdte, addig szépen végigaludta a sétákat.

Én arra gondolok, hátha a meleg miatt van.

Vagy azért, mert már sok dolog érdekli a világból

Én, ha már nem bírom tovább, kiveszem és kézben viszem egy kicsit, utána vissza. És játékot is viszünk mostmár a sétára. Ezek egy ideig segítenek :)

2009. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezért szereltem fel a sportkocsi részt, ami jól dönthető, igy nem ül teljesen de sokkal többet lát mint a mózesből. Ha megunta a nézelődést alszik benne egy fél órát. Mostmár nem a séta alatt alussza meg a két óráját, pedig továbbra is ennyit vagyunk kint, hanem később, délután.
2009. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha én tettem volna fel a kérdést. Nálunk is ugyanez a helyzet, amióta ilyen meleg van. Nálunk az szokott segíteni, hogy kiveszem, kicsit megnyugtatom, aztán vissza a kocsiba. Ha szerencsém van 15-30 perc sírás után elalszik, ha nem akkor irány haza!:)
2009. ápr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi, ma megoldódott a rejtély! Teljesen előredőlve fel kellett ültetni és így nem volt semmi baja. Oldalra, előre borulva a kocsira (hihetetlen pózban) aztán el is aludt. Nagyoskodik, félévesen... :-)))
2009. ápr. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!