Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásproblémátok van? Elolvasn...

Alvásproblémátok van? Elolvasnád? Talán segíthetek!

Figyelt kérdés

Most 10 hónapos lányom már jó ideje nagyon rosszul aludt, 5-6x is felsírt éjszaka és csak cicin nyugodott meg! Sok mindent próbáltunk (Panadol szirup, Chamomilla, hidegebb szoba, melegebb stb.) de nem váltak be. Elvittem gyerekorvoshoz, aki elé rakom egy homeopátiás füzetet, amiből kiválasztottam, hogy melyik az én babámra leginkább jellemző alvásprobléma( volt vagy 8 féle) és erre adott szert, ami nálunk a Kálium bromatum. És hogy ennek vagy a Sinlacnak, -amit vacsorára adok mert se nem puffasztja, se nem görcsölteti-, köszönhető de sokkal jobban alszik ő is és én is!

Ez csak egy ötlet de hátha másnak is beválik!


2011. aug. 25. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen kipróbáljuk mi is.
2011. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köszönjük, nagyon aranyos vagy, hogy megosztod velünk :)
2011. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xStefix ***** válasza:
Mi volt az eredeti probléma?
2011. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eredeti probléma az volt, hogy rengetegszer ébredt éjszaka és csak szopizáskor nyugodott meg (sem a cumit sem a cumisüveget nem fogadja el), reggelente pedig olyan volt mintha görcsölne a pocija. Szerencsére szervi baj nem igazolódott. Én gondoltam a fogára, hogy puffad, hogy melege van, hogy fázik, hogy nem szeret a kiságyban aludni, hogy zavarja ha egy szobában van velünk, hogy éhes, hogy túl van etetve... Szóval sok mindent kipróbáltam de úgy tűnik és remélem így is marad, hogy ez bevált!
2011. aug. 25. 15:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Szívesen!!! A kálium bromatumot délután 5 körül és elalvás előtt kell adni!
2011. aug. 25. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Esetleg meg tudod irni hogy mi volt az a kiskönyv amit a doki elé tettél? Hátha másnak már az is segitség lenne?
2011. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!