Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhet szülés közben,...

Mi történhet szülés közben, amitől a baba oxigénhiányos lesz?

Figyelt kérdés
Jópárszor olvastam ilyenről, csak nem értem, ha minden rendben van a szüléssel és szakértők vesznek körül, akkor hogy történhet olyan hosszú ideig tartó oxigénhiány, hogy ne adj isten a pici baba károsodik. Valamit rosszul csinálnak? Mert a gondolattól megőrülnék, hogy emiatt legyen beteg a babám!
2008. márc. 7. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
:) Ebben a perceben akartam én is ugyanezt megkérdezni!Én is elég sokat olvasok ilyenről de mi az oka ennek az állapotnak?nagyon kiváncsi lennék rá..
2008. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán valaki tud valamilyen választ adni erre, ami remélem nem saját tapasztalat, csak esetleg valahol olvasott ebben a témában valami magyarázatot. Mert én eddig nem találtam.
2008. márc. 7. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az alábbi infókat találtam a témával kapcsolatban. Üdv 34 hetes kismama.

[link]

[link]

[link]

A császárral született gyerekeknél gyakrabban találnak oxigénhiányos állapotot, mint a hüvelyi úton született babáknál. Ennek oka: vajúdás és szülés közben a méh összehúzódásai, és a szülőcsatornán való áthaladás hatására a magzatban kifejezetten erre a célra kialakult mirigyekből olyan hormon szabadul fel, ami az életfontosságú szervek vérellátását megnöveli.

2008. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. márc. 7. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!