Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra evett meg kisbabatok...

Mikorra evett meg kisbabatok normalis mennyisegu ennivalot?

Figyelt kérdés
A fiam 7 hos, egy masfel honapja kezdtuk a hozzataplalast, de meg most sem kepes tobbet enni 50-60 grammnal.
2009. ápr. 17. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
5.5hos a fiam 1.5 honapja kezdtük a hozzátáplálást csak tápszeres volt és kb 2hét után 1 egész üveg kaját megevett ami kb 19dkg
2009. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám leginkább tápszeres, mert nagyon kevés tejem volt, ő már 3 hónaposan (december) elkezdte kóstolgatni az almát a védőnő tanácsára. Most 6,5 hónapos és igazából március eleje körül evett meg 120 gr-ot, majd mikor elkezdett jönni a foga, akkor ha már 70 gr-ot megevett örültem. Most kezd kicsit többet enni kb. 120-130 gr-ot, viszont most már a tápszert nem hajlandó egyáltalán meginni, így csak kanalasakat tudok neki adni.
2009. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. vagyok, nekem kislányom van.
2009. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8,5 hónaposan! :)
2009. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak 5 hósan kezdtük és most 5,5 már egy üveg bébiételt simán bevág..Szerintem attól függ ízlik-e neki a hami és milyen étvágyú baba..
2009. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hónapja próbálkozunk ,de még csak 4-5 kanálig jutottunk. :) Beelőztek a fogak, van már 4! :)

Míg nem jöttek a fogacskák, addig egész szépen haladtunk, megevett már fél üveggel. Most kezdtük újra egyelőre nem nagy sikerrel.

Ja, 1 hete múlt a kislányom 8 hós. Sztem nem vagytok lemaradva vagy mi még jobban. :))

2009. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hósan kezdtük a fiammal a hozzátáplálást, és egy normál 190-200 grammos bébiételt kb. 7.5-8 hónaposan evett meg. De ez mindenkinél más, az egyik barátnőm kisfia már 6 hósan megevett annyit (4 hónapos kora előtt elkezdték hozzátáplálni), a másik barátnőm kislánya még 10 hónaposan sem. Viszont mindannyian nagyon szépen fejlődnek ettől függetlenül.
2009. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Megijedtem, hogy talan valami baja lehet, mert az ismerosok babai mar ki is hagytak egy-egy szopit\tapszert. Raadasul van ugy, hogy a szeklete puhabb a szokottnal, meg neha gyomorszagu a szajacskaja, es attol tartok, nehogy valami betegsege legyen. A jovo heten kiderul, ugyanis kenetet vettek a torkabol es orrabol. Remelem nem lesz semmi! Minden babanak jo etvagyat kivanok!
2009. ápr. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!