Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell már hogy darabos kaját...

Kell már hogy darabos kaját egyen a 8 hós kisfiam?

Figyelt kérdés
Én a főziket még teljesen pürésítem neki, de ma kiváncsiságból vettem neki egy 8 hós bébiételt s mivel darabos volt, nem ette meg.Jó ez így, vagy kellene hogy azért használja a fogait is. (van már neki 6 )Ti darabosra hagyjátok a főziket?
2009. ápr. 17. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám is 8 hós,még csak 1 foga van,úgyhogy még nem nagyon tudja használni,én is mindent pürésítek,de néha adok neki apróbb falatkákat,forgatja a szájában,aztán szépen lenyeli.
2009. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha meg nem eszi a darabosat. Mi is igy voltunk, 8 hosan mar 7 foga volt a kisfiamnak, de a darabos kajat nem volt halando megenni, mindig oklendezett tole, vagy kikopte. Es egyik naprol a masikra 10 honaposan megette. Kenyeret, kekszet azt meg tudta ragni mar korabban is. Egy ideig nem adtam neki darabosat es 10 hosan mar siman lement.
2009. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellen példa.Az én kisfiamnak alig bújt ki a foga-8 hós volt-és azóta nem hajlandó megenni a pépes kajákat.Most 11 hós,még mindig csak 4 foga van(1 hete bújtak ki a felsők).Az első alkalom óta jóízűen nyammogta a darabos ételeket.
2009. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam. Attól tartottam, hogy esetleg nem jól csinálom s később nem fogja elfogadni a darabos kajákat.Amúgy már ő is elrágcsál egy -egy kekszet vagy babapiskótát.
2009. ápr. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!