Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok az Ingrid nevhez?

Mit szoltok az Ingrid nevhez?

Figyelt kérdés
A szuletendo kislanyunknak ezt talaltam ki, a vezeteknevhez illik. Nekem tetszik, a parom szerint viszont kicsit rideg. Ti mit gondoltok? Kulfoldon elunk, ez pedig nemzetkozi nev. (Itt altalam nem lesz lepontozas, az oszinte velemenyekre vagyok tenyleg kivancsi!)
2009. ápr. 17. 18:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Én vagyok aki írta hogy nem tetszik.

Nem tudom igazán,így első hallásra, az "r" "g" miatt nem olyan kis édes babás. Ha érted mit akarok írni :-)

2009. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Pontosan ertem. Az igazsag az, hogy vannak olyan nevek, amik nagyon jol hangzanak ezzel a vezeteknevvel, de csak ebben a kornyezetben, otthon pl. olyan lenne, mintha egy del-amerikai szappanoperabol kapta volna a nevet. :) Ezert probaltam kicsit komolyabb nevet keresni, de kezdek meginogni, tenyleg nem lehet becezni, ez kar. Keresgelek meg, de azert varom a velemenyeket. :)
2009. ápr. 17. 19:25
 13/22 anonim ***** válasza:
75%
Alapból nekem sem tetszik az Ingrid, de a vezetéknévvel szerintem jó, lágyabbá teszi.
2009. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

az én angoltanáromat ingridnek hívják, 1 tündéri csajszi, állandóan pörgött, nagyon szerettem:) ő volt az első, akitől ezt a nevet hallotam, először én is néztem nagyot, de hamar megszoktam és szép név tényleg. ja! barna a bőre, barna a haja, az apukája neki indiai talán v nem is tudom, de nem tiszta fehér, és nagyon ment a név a barna leányzóhoz.

szóval bátran:)))

becézni is lehet, pl. indinek:))

2009. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon szép név, és a családnévvel eggyütt is nagyon jól hangzik.

Amúgy nekem azért is tetszik, mert a kedvenc családregény könyvsorozatomban is szerepel Ingrid, és ott nagyon összetett személyiség.

2009. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Nekem ez a nevem es imadom,sokat gondolkodtam rajta,hogy a lanyomnak ne ezt a nevet adjak csak asztan megondoltam magam,de megbantam,de ha a masodik babam is lany lesz annak biytos Ingrid lesz a neve.Szoval en nagyon orulok,hogy ez lett a nevem.
2009. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
77%
Engem is így hívnak :-) Eddig mindenki imádta, fiúk lányok :D
2009. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
77%
Előző vagyok: Én Ingrid Bergmann után kaptam :D
2009. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Őszintén, nekem nem túlzottan tetszik ez a név. A leírásod alapján a kislányodhoz szerintem a Fatima név jobban illene!:-) Fatima Correia... Nekem tetszik. És ez a név kicsit sem szőke kislányos!:-)
2009. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
77%
Szerintem szép név. Barátnőmet is így hívják. Végül is mi lett a lányotok neve?
2010. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!