Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoltok az Ingrid nevhez?

Mit szoltok az Ingrid nevhez?

Figyelt kérdés
A szuletendo kislanyunknak ezt talaltam ki, a vezeteknevhez illik. Nekem tetszik, a parom szerint viszont kicsit rideg. Ti mit gondoltok? Kulfoldon elunk, ez pedig nemzetkozi nev. (Itt altalam nem lesz lepontozas, az oszinte velemenyekre vagyok tenyleg kivancsi!)
2009. ápr. 17. 18:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szép név! Nekem tetszik.A férjemnek nem.Ezek a férfiak már csak ilyenek:)
2009. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
egy szép vezetéknévvel szerintem nagyon jó lehet
2009. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hat igen. :)


A vezetekneve Correia [korejja] lesz, tehat Ingrid Correia -kent lesz anyakonyvezve. Igy milyen?

2009. ápr. 17. 18:49
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is szép:) Bár nekem a Nils Holgerson meséből az egyik lúd jut eszembe:)) de ez csak az én rajzfilmre rááállt agyam miatt van:))
2009. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik :( bocsi
2009. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

így vezetéknévvel még jobb

nagyon frappáns és határozott

2009. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Koszonom. :)


Kedves nem tudom hanyadik valaszolo, aki azt irta, nem tetszik, megmondanad, hogy van-e valami oka annak, hogy nem szimpatikus ez a nev, vagy csak ugy nem jon be (ezt is megertem, en is vagyok igy jopar nevvel)? Koszi neked is a valaszt.


Igazabol eleg hatarozatlan vagyok, szerintem is nagyon szep nev, de tobb baratnom/hozzatartozom azt az ervet hozta fel ellene, hogy ez a nev egy szoke, "vilagos" kislanyra illik inkabb, s mivel a parom felig portugal, de felig mozambiki is, nemhogy a haja, de a bore sem lesz vilagos a leanyzonak. Szerintetek? Egyebkent uj neveket is javasolhattok, ha van otletetek. :)

2009. ápr. 17. 19:10
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

vezetéknévvel szerintem is szép,de valóban kissé rideg nekem is. (férjemnek szintén nem tetszik) :(

nem tudom becézni sem.

de a lényeg,hogy nektek tetsszen,hidd el!!

2009. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
ugyanazt akartam írni,mint a hozzátartozóid! :)) (utolsó válaszoló vagyok) és azt,hogy olyan kínosan tud elsülni,ha felnőttkorban az ember nem illik a nevéhez. nekem határozott,karakteres névnek tűnik,ami,ha a kislányod esetleg nyugodtabb,egyszerűbb nő lesz esetleg furán hangzana
2009. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
az ingridről az iringó jutott eszembe,az nekem egy kicsit lágyabb
2009. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!