Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babák anyukái,...

Újszülött babák anyukái, mennyit tudtok pihenni, aludni egy nap?

Figyelt kérdés
Én szinte semmit, már nagyon fáradt vagyok...(
2011. aug. 27. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Az én babóm 3,5 hetes, én is úgy vagyok vele, mint te.. Napközben szinte semmit nem tudok pihenni, mert állandóan azt lesem, hogy alszik-e még, nyekereg-e, stb.. Magában nem marad még el, ezért, ha fent van, ami nagyon gyakori, én kellek neki... :-(( Éjszaka meg van, amikor 3x-4x is kel, eszik, tekergőzik(hasfájós), és az éjszaka közepén már nincs erőm visszarakni az ágyába, így velünk alszik, de ilyenkor meg én nem tudok mélyen aludni.. :-))


Kitartást, azt mondják, hogy elmúlik! :-)))

2011. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nagyobbak. Túlmentem ezen, kétszer.

Utólag, azt tenném, ha a baba alszik, nyomban ledőlnék mellé, és aludnék. Hagynám a csudába a takarítást, még az akkor annyira hiányzó olvasást is.

2011. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mért ne maradna el magában??Ha most nem marad el,akkor később még annyira sem fog,mert megszokja,hogy csak nyikkan és ott vagy.Etetés,fejés és le kell feküdni aludni,míg Ő is alszik,mert hamar kibuksz.És nem öröm,hanem nyűg lesz a dolog.De erre majd a második gyerek után jössz rá,hogy nem kell azonal ugrani,nyugodtan nézelődhet a kiságyban és nem kell mindig ölben tartani és főleg nem altatni,mert az életben nem szokik le róla.
2011. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 15:49

Ilyen pici korban szerintem is fel kell még venni. Igaz, néha valóban nincs bajuk, csak esetleg vágynak az anyukájuk ölelésére.

Ezzel nincs is baj, de én is nagyon várom már, amikor legalább 5-6 órát alszik egyhuzamban, mert a két evés közötti alvás engem egyáltalán nem pihentet. Jó, ha fél órát, órát tudok aludni.

2011. aug. 27. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a tipikus mondaton csak jókat mosolygok. "Ha most nem marad el, később még annyira sem fog..."

Az én kislányom pont az élő példa ennek megcáfolására. Újszülöttként akármikor "hívott" felvettem, mert erre volt szüksége. Na jött is a sok "okos", hogy elkapatom, majd meglátom, megszokja stb...Ma ott tartunk, hogy ugyanezek az "okoskodók" csodálják meg, hogy milyen jól el van, milyen nyugodt, milyen mosolygós. még csak 3 hónapos, de egyre jobban el van magában. Anélkül, hogy "szadiztam" volna. Van, hogy ő tol el magától, mert inkább nézegetné a körforgót a kiságyban, vagy játszadozna egy fél órát a játszó szönyegét. Babakocsiban nyugodtan elnézelődik, mosolyog másokra, pedig ismétlem újszülöttként rendszeresen felkaptam. Ő TUDJA! hogy ha szól, Anyára úgyis számíthat. Biztonságban érzi magát és teljesen nyugodt kisbaba. Természetesen jön majd a fogzás pl, és én akkor is fel fogom kapdosni, az nehéz időszak lesz, de ennyit a nyugalma nekem megér.

Kedves kérdező! Nyugodtan tégy úgy, ahogy az érzéseid súgják, jól látod, sokszor ilyenkor csak a közelségre vágynak, ami biztonságérzetet ad nekik.

2011. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... Egyetértek azzal a válasszal, hogy amint elalszik, azonnal dobj el mindent és aludj Te is :)))))))
2011. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!