Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kádban...

Miért csinálja ezt a kádban már második napja?

Figyelt kérdés
A 16 hós kislányom már második napja nem akar a fürdőkádban megmaradni.Mihelyt beteszem,elkezd sírni,de annyira,hogy még megfürdetni sincs időm,mert a sírástól hányni kezd.Akkor meg kénytelen vagyok a tussal,attól meg mégjobban.Hiába tettem be neki ma új játékot akkor is. Mit csináljak,most már mindig ez lesz?Segítsetek!!
2011. aug. 27. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad más időpontban fürdetni? Próbáld meg kideríteni, hogy mi lehet az oka. Ha nagyon nem megy a fürdés, akkor ne erőltesd, törölgesd át nedves törülközővel.

Biztos, hogy helyre fog jönni a fürdés, csak nyugi!

2011. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
v fürödj vele együtt, esetleg apa, v mind3an :) igaz éb fiam imád fürdeni, de velünk még jobban :), v én azt is szoktam, h ő a kiskádjában, és meg mellette ülök, és tusolok, és ő közben a tussal jáccik, néha lefröcskölöm :)
2011. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2-3 napja kezdődött ilyesmi.Simán beleül a vizbe,de amint elkezdem mosni kezd sirdogálni.A hajmosásnál már sir és reszket(szerintem a félelemtől).Arra gondoltam kinőtte már a kiskádat és szűk neki,fél,hogy beszorul.Próbáltam nagykádban is,de ott is félt.19 hós
2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!