Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednétek, hogy 2 hónapos...

Haramia kérdése:

Engednétek, hogy 2 hónapos babátokat a nagyi elvigye magával bevásárolni?

Figyelt kérdés
Hordozóban, egy 48 éves nagyi, aki csak segíteni akar, hogy egy órácskát tudj pihenni...
2011. aug. 28. 07:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó pihenést!
2011. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
2 hónaposan én is vittem, semmi baja sem lesz. Aludt, aztán nézegetett a hordozóban. Fél óra nem árt meg neki. Mondjuk egy autóban ha azt veszzük, nagyobb veszélyben van, mint egy boltban.
2011. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél!Egy 2 hónapost nem engednék el bevásárló központba anélkül, hogy ne lennék ott.Egy ekkora gyereknek az anyukájára van szüksége, és szerintem fejletlen még az immunrendszere ehhez.Mi 4 hónaposan vittük először Tescóba, nagyon élvezte.Mivel 2 hónaposan még sűrűn szopizott, eszembe se jutott volna ilyesmi.A séta jó ötlet, így tudsz pihenni, szép az idő, és mindenkinek jót tesz.Szerintem 2 hónaposan még pici ehhez.
2011. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én is jártam bevásárolni a kislányommal a közeli CBA-ba. De Tesco és hasonló helyekre, ahol nagyon sok ember megfordul, nem vittem volna. Most 4 hós és mostanában voltunk vele először bevásárlóközpontban. Szóval oda nem engedném. Ha csak a sarki kisboltba akar lemenni vele, az szerintem belefér.
2011. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!