Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg lehet 100%-os almaleve...

Tényleg lehet 100%-os almalevet inni egy 2 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám még szopik viszont nagyon sokszor szomjas és nincs rá lehetőség illetve a bimbóm nem nagyon bírja hogy mindig szopizni kelljen.A teát nem issza meg és a védönő azt mondta lehet neki 100%-os almalevet adni.Tényleg lehet?Vagy mit lehet még neki adni?
2009. ápr. 18. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
forralt vizet vagy babavizet adj neki, almalével még 2-3 hónap múlva ráértek, nem is értem a védőnőt
2009. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem íróval. bőven ráérsz még almalevet adni neki! forralt, és visszahűtött víz, lehetőleg ne cumisüvegből, hanem kis pohárból v. kanállal. a babavíz ugyanilyen jó.
2009. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

vizet adj neki.

az en babam nem itta, kis gripe watert tettem bele, csak az ize miatt, egybol mohon itta :))(es az jo is, a tearol is megoszlanak a velemenyek, a hipp oldalan a termekleirasoknal megtalalod, mikortol ajanljak..pl hipp kamillatea 4 honap, gyumolcslevek 4-6 honap, stb)

2009. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
almalevet még semmiképp, halványszínűre hígitott kamilla, vagy mecsekteát, vagy a legjobb a babaviz, és nem kell neki sok, pár korty elegendő alkalmanként. Nyáron lehet picit több.
2009. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólókkal. Forralj fel neki vizet és azzal itasd. Egyrészt, az nagyon jó szomjoltó, másrészt az almalé némelyik babának savat csinálhat még később is, szóval azzal még ráérsz.
2009. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alamlé 2 hónapos, anyatejes babának? Hol él a védőnőd? Csak vizet vagy babateát adj neki, ha muszáj.
2009. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pickwiknek is van finom gyerekteaja,mivel nincs benne feketezea,nyugodtan adhatod,mi is ezt isszuk,jo izu es illatu!2honaposak vagyunk!
2009. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hát ezért is kérdeztem meg itt mert én is agyatlanságnak találtam...
2009. ápr. 19. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!