Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csütörtöktől lázas volt a 7...

Csütörtöktől lázas volt a 7 hós gyermekem. Tegnap éjjeltől láztalan nincs hányás és hasmenése sem, most meg nem akar sem enni és sem inni. Ma még csak kb.3 dl almalevet ivott meg (én centrifugáltam ki), mást nem kér. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Én nem vagyok az az "orvoshoz rohangálós " típus, de ha nem iszik a gyerek az nem jó. Reméljük nincs semmi baja, de jobb az ilyen orvosnak megmutatni.
2011. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyen pici baba 1 nap alatt is kiszáradhat, és akkor tuti kórház lesz a vége. Ha szoptatod, kínáld meg, ha tápszeres, adj neki azt, vagy gyümölcslevet.

Nekünk lázasan a gyümölcskonzervek mindig fogytak (Hipp, Kecskeméti barack, v. szilva), ezekre vevő volt lázasan is.

2011. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!