Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szabad 100%-os almalevet inni...

Szabad 100%-os almalevet inni hányás utáni nap? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Elkaptam valamilyen vírusos fertőzést, amitől tegnap rosszul voltam és este 3x hánytam. Ma még nem hánytam és sztem már nem is fogok, de a hasam már ment és lázam is volt. Azt mondták igyak sokat meg diétázzak de nem tudom, hogy csak vizet ihatok vagy vmilyen gyümölcslevet is esetleg?
2011. máj. 20. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább teázz.
2011. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2011. máj. 20. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az alma elég savas,nem nagyon ajánlanám.Gyógyteát igyál inkább, kamillát vagy citromfüvet, mindkettő jót tesz az emésztésnek, nyugtatja a gyomrot is.Szénsavas italokat,kávét ne igyál inkább.Ihatsz kiszáradás elleni italt is,de csak lassan, nehogy a végén attól hányjál, mert az íze kissé pocsék.
2011. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kamillát ha túl erősre csinálod meghánytat. nagyon lájtos babateát, épphogy csak elszínezi a vizet, kevés citrommal a sav miatt. ha hányingered van akkor hideg folyadékot ne szénsavasat kortyolgass. az alma pont túl savas, de mondjuk baracklevet, ne túl sokat ihatsz
2011. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 20. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!