Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik ismerős azt mondja,...

Egyik ismerős azt mondja, hogy az ő babája 3hón. -s annyira fejlett súlyban kb. -ra mondja hogy 6 kg, hogy ő már ad neki mindenféle ételt. Én mondtam neki hogy ne tegye, de ő tudja! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy "sok hülye van, és minden nap kiengedik őket..."
2011. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Régen is mindent adtak a gyereknek enni. Nem is volt ennyi beteg, gyenge immunrendszerű gyerek. =)


54/N

2011. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Lehet egy baba 10 kiló is (persze az nem egészséges) 3 hónaposan, ha a belei, meg az emésztőrendszere fejlettlen, és a sok kajával aláírja a gyerek halálos ítéletét!A fűszereket nem képes a gyomorsava lebontani,így azt a vese fogja megtenni, ami hihetetlenül megterheli, így akár veseleállást is okozhat nála!Nem hiszem hogy a sok idióta miért szül gyereket ha nem képes felfogni hogy nem konyhamalac a baba!!!!!Attól hogy lenyeli, mert tetszik az íze neki, nem azt jelenti hogy jó is neki!!ÚÚÚÚÚÚÚÚ !Sok hülye van!!
2011. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is korán kezdtem meg a hozzátáplálást,de 3 hónaposan még almát sem kaptak. Az ismerősöd rosszat tesz a babájának.
2011. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

Ha nem is mindefélét, de pár gyümölcsöt, főzeléket én is adtam a gyerekemnek. Sőt, tejet is adtam neki (tehéntejet, felesben), mivel akkoriban nem volt tápszer nálunk a faluban, és még legalébb harminc olyan anyát ismerek, aki ugyanígy csinálta.

Nem lett semmi baja (és legjobb tudomásom szerint az ugyanígy táplált többi gyereknek sem).

Jelenleg 34 éves a lányom, és neki is van már két kicsi gyereke. Nem is értem, mi ez a hozzátáplálásos mizéria mostanában.

2011. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Ferjem is kapta 3 honaposan a porkoltszaftot nokedlivel es megcsocsalt hussal ( anyosom megragta es azt adta neki) es latszik is rajta.

Betegesen vekony, az emesztese teljesen abnormalis, mindentol faj a gyomra.-

Olyan eteleket eszik mint egy 8-9 honapos baba.

Mar a lanyunk komolyabb eteleket kap...

2011. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy 6kiló az nem jelenti azt h fejlett és mindenfélét kaphat. Az én lányom is akkora volt 3hósan,mégis 6hóig csak szopi volt. Ha kapott volna tápszert akkor 4hósan kaphatott volna mást is de a dokink azt mondta h amig szopizik nem kell neki más kaja. 16hós.
2011. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

19.24es vagyok


Lanyom csak tapszeres volt 8 hetes koratol, de igy is kivartuk a 6 honapot es utanna is csak nagyon lassan vezettem be barmit is.

Mindent megeszik es nem allergias semmire, az osszes riogatas ellenere sem.

A kovetkezonel is kivarom a 6 honapot ha szopizik ha nem.

2011. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 2. Véletlenül nem az Édesanyámat köszönthetem Önben?:)))

Kiverte nálam a biztosítékot a napokban, amikor azt mondta, hogy két hósan már adjak neki gyümölcsöt. amikor meg mondtam, hogy nem, akkor meg azt modnta, hogy majd akkor ő ad neki, ha én nem leszek ott. Eddig azt hittem értelmes, okos az édesanyám, de most eléggé padlóra vágott ezzel.:(

2011. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

19:17-es azért nagyon durva amit írsz!

Mi az, hogy aláírta a halálos ítéletét??Azért ez kemény...én is kaptam sok mindent már 3 hónaposan és semmi baja a vesémnek, kimondottan jó az emésztésem!!!!

Persze ma máshogy van, én sem adtam mindent a fiamnak, 4 hónaposan kezdetem a hozzátáplálást.

Most 10 hónapos, és mindent eszik szinte amit mi is.

Nem kell ennyire túlzásokba esni, valószínű nem lesz semmi baja, de persze jobb lenne neki még a tejcsi.

2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!