Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell teát adni kiegészít...

Mikor kell teát adni kiegészítésképpen, ha már elkezdődött a hozzátáplálás és milyen hőmérsékletűt? És mennyit kb?

Figyelt kérdés
Evés előtt, után, 2 evés között? Szobahőmérsékletűre melegíteni, ha pl éjjel kihűl? vagy lehet melegebbet adni, ahogy mi is iszunk meleg teát?
2009. ápr. 18. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teát nem kell adni. adhatsz ha akarsz de igazából szomjoltára a legjobb a tiszta víz, baba víz vagy felforral és lehűtött csapvíz. Illetve adhatsz gyümölcsleveket.

Hogy mikor adod rád van bízva ha étkezés előtt akkor annyival eszik kevesebbet, ha étkezés után akkor tényleg csak szomjoltásra tanulja meg használni a folyadékot. Te alakítod ki a szokásit ezzel.

2009. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én evés után szoktam, főleg ha főzeléket, gyümölcsöt evett.

de tényleg a legjobb a víz, csak nem minden baba issza meg. az enyém 5 hónapos koráig nem itta meg, azóta szereti.

evés előtt min. félórűval már nem célszerű itatni, nehogy elvegye az étvágyát.

én mondjuk akkor is szoktam, ha már nem tudok mást kitalálni, és nagyon nyűgös, pl. séta közben :)

2009. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!