Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a babámnak nincs sok...

Baj ha a babámnak nincs sok készségfejlesztő játéka?

Figyelt kérdés
Nem szereti őket,hozzá sem nyúl..én meg ezért nem adok ki 5ezreket h csak ott álljon a szobájába...Szerintetek?
2011. aug. 29. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyémnek nem volt:)

A háztartási eszközök tökéletesek és a legfőbb fejlesztője pedig te vagy, a te hangod, közelséged,éneked...

2011. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Enyémeknek rengeteg van, mert állandóan kapjuk őket külföldről. Itt a rengeteg Fisher price és simba játék, de tojnak rá magas nagy ívből.

Bezzeg a csipeszek, az üres palackok, a papucs, a lábas, a fakanál, a műanyag bögrék, kanalak, a tölcsérek, nnna ezek a játékok :)

2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Na nekünk tele van a ház Fisher Price játékokkal. Nem viccelek tényleg rengeteg van.

De tudod mi a helyzet?

A babám aki 10 hónapos kb. negyed órát játszik velük, aztán órákig az üres flakonokkal, dobozokkal, újságpapírokkal és minden mással, amit a lakásba talál.

Szóval szerintem nem gond!!

2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is minden más érdekesebb mint ezek a játékok...ha nem találja az üres flakonját :D Ő is 10hónapos...gondoltam majd ha kicsit nagyobb lesz akkor veszek neki addig meg nem...Köszi a válaszokat!
2011. aug. 29. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok.

Az én picim is 10 hónapos :) (a nagy 2év9hós)

1 év felett játszott azért pár dologgal, amivel még a mai napig :)

Néhány példa, ezek nem is drágák (esetleg kérd majd őket ajándékba):

[link]

[link]


Meg van olyan, ami kb 8-900 ft, 10 darab kis kocka, egymásba lehet őket rakni, tornyot lehet építeni belőle

[link]

2011. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok kisautó(lidliben volt most, olyanok), macitorony, formabedobó, halacskás gyöngyfűző, fa puzzel, képkockák, könyvek, csörgők, plüssök, egy bébitaxi, benti homokozó készlet(ez vésztartalék), plüssök, duppló, fa kisvasút...

5perc alatt szétdobálják, és egy félpár narancssárga zoknin veszekszenek egész nap, meg egy hátmosó bigyón és a hajkefémen(ki és hogyan fésülhet, rágcsálhatja, dobolhat vele), a számítógépasztal gurigája nagyon érdekes, hogy forog(7hónapos lányom órákig próbálja leszedni, meg pörgeti)...


Karácsonyra tervezem, hogy szerepjátékos konyha(népes maciseregnek legyen hol főzni) és barkácspad(szerelni a gépparkot kell valahol) legyen majd, kis asztal 2székkel, hogy rajzolni és gyúrmázni, meg csak úgy lenni tudjanak. Lehet megbuggyantam, de idén zenélős játékot fogok kérni a kicsiknek(lidliben szokott lenni ilyen hangszerkészlet)a családtól.

Ha meg porfogó és nem kell egyiküknek sem, akkor dobozba el, és a következő csapatnak jó lesz.

2011. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!