Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája az anyatej után semmilyen tápszert nem volt hajlandó megenni?

Figyelt kérdés

Mit csináltatok, miket próbáltatok? 7 hónapos múlt a fiam, a tejem a végét járja, de nagyon. Se tápszer, se tejpép nem kell neki, pedig kis mindenevő. Inkább éhes marad. ma délelőtt is már hisztizett a cicin meg sem indult a tej, hiába adtam tápit, tejpépet inkább elaludt éhesen, persze mikor felébredt annyira ordított az éhségtől, hogy alig bírtam neki kanalazni az ebédet. majdnem 2 üveggel bevágott, úgyhogy gondolom nagyon éhes lehetett.

Kétségbe vagyok esve!


2011. aug. 29. 16:06
 1/7 krisztivan ***** válasza:
Jelentkezem.A fiam 6 hós kora óta nem eszi a tápot.Igaz hogy csak kiegészitésnek kapta,de a tejcsi nagyon kevés ezért én bevezettem a joghurtot,sajtot,túrót és így nincs probléma.Már egy éves és még mindig cicizik pedig már tényleg szinte semmi ,de én elkezdtem pont ma a tehéntejet bevezetni mert már mindenkitől kértem tápszermintát hátha,de egyiket sem hajlandó meginni.Igaz Ő már a cumisüveget is rögtön elhajitotta 6 hósan.Azóta sem kell neki.Ne ess kétségbe,szépen kóstoljátok a jó minőságű joghurtot reggel és este is,vagy a sajtot.
2011. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen a cumisüveggel is vannak gondok, mert inkább játszik vele. De az arckifejezés amit vág a tápszerhez....

Sajnálom szegényt, de hiába ciciztetem, ha nem jön belőle hisztizik és nincs türelme szívni. Mondjuk soha nem kellett nagyon megdolgoznia érte, mert mindig is dőlt a tej a szájába, gyakorlatilag csak nyelni kellett neki.

Én is próbálok még beszerezni néhány tápszer mintát, hátha valamelyik bejön.

2011. aug. 29. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hònapos koráig csak anyatejet kapott a kislànyom. Utàna írt fel a doki Humana HA-t hogy adjak azt kiegèszítèsnek. Hàààt ùgy nèzett ràm a lànyom ès köpte ki, keserves síràs közbe hogy a szívem szakadt meg. Fejtem a tejcit ès adtam üvegbôl. Na ez, ízlett hisz a megszokott. Vègül a Hipp Jò èjt tàpija jött be de ùgy hogy elôször csak 30ml-t tettem a tejcihez. Így kapta napokig. Most 3 kanàl tàpi, 90ml vízhez, a többi anyatej ês így issza. De ezt a tàpit se adom önmagàba neki. Talàn pròbàld meg te is így, fokozatosan.
2011. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan úgy döntött a kisfiam, hogy se anyatej se tápszer úgy, hogy mi azóta így élünk:Reggeli tejpép tízórai gyümi ebéd főzelék husi uzsira babajoghurt vagy tejpép csokis és vacsira főzelék.A tápszert nagy ritkán ha éjjel felébred akkor félálmában megissza de csak akkor.Most 9 hónapos.Makk egészséges semmi baja nincs attól, hogy nem eszik tápszert a vitaminokat máshonnan is megkapja.
2011. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is.

Most este nagy nehezen megevett 40 ml-t, csak az a baj, hogy a tejpép sem kel neki. Majd még próbálkozom, hátha valamelyik bejön neki.

2011. aug. 29. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is sok tejpépet kipróbáltunk és nálunk a Milumil gyümölcsös vált be és abban van tápszer is szóval 2 legyet üthetsz egy csapásra és annak tényleg nagyon finom édes az íze.
2011. aug. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet egyszer akarta anyukám megetetni lefejt tejjel cumisüvegből, mert ügyet intéztem, de azt sem fogadta el. A tápszert sem. A pépeket ette, meg úgy a tápszert, ha vízben megfőztem a rizst vaníliával pici cukorral és tápszerrel turmixoltam. Így megette. Utána már mehetett bele a gyümölcs, és fokozatosan hozzászokott a cumisüveghez is, de a tápszer soha nem kérte belőle. Csak vizet teát, gyümölcslevet.
2011. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!