Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit adnátok enni egy 2 hónapos...

Mit adnátok enni egy 2 hónapos 6kg-os fiúnak enni ha nem elég neki az anyatej, semmilyen tápszert nem eszik meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg valami anyatejhez hozzájutni,én úgy tudom van olyan lehetőség,hogy kapsz anyatejet..De nem tudom mi a pontos menete,mások biztosan leírjék ezt pontosabban.Szóval a lényeg,hogy van ilyen.
2011. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy nem elég? Nem tartja be az előírt időket? Mert ha ez a baj, akkor többször tenném mellre, legalábbis én ezt tettem :-)
2011. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehát ha 2kg-os és 6kg-os, akkor kifejezetten jó súlyban van, hogyhogy nem elég? Szépen fejlődik. Még a baba akar többet enni és nincs annyi a ciciben?
2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is 2hós a fiam és ő már több mint 6kg-os.. bár neki elég az anyatejem..igyál sok gyümi levet, gyümölcsöt, egyél köménymag levest..elégnek kell lennie.Voltál vele hasi-koponya szűrésen?ami újszülötteknél szokott lenni?az enyém szokott olyat csinálni hogy nem kell neki, de akkor a büfi zavarja.. tartsd fent mással a figyelmét.tápszerrel majd az lesz a baj h azt könnyebb kiszívni a cumiból.Vagy fejjél le tejet későbbre ha még kér enni..és amíg termelődik tejcsid addig add azt neki.Nincs jobb ötletem.bár szerintem egészséges babád van!
2011. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tejet ugye semmiképpen. Szoptatnám, amíg csak tudnám, legfőképpen 6 hónapig jó lenne, ha kitartanál. Nem hiszem, hogy sovány a babád, jó étvágya lehet, így gondolom, a tejtermelés is elegendő, folyamatos.
2011. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 6. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem elég?

Ha 2 hónaposan 6 kg, akkor szerintem eléggé elég:-)))

2011. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy nem elég neki a tej, mert többször enne mint amilyen gyorsan termelődne az anyatej. Amúgy a fiam 4600g-mal született mielőtt bárki azt gondolná, hogy túlsúlyban lenne...:-) De adtam neki tejpépet és így teljesen meg van nyugodva. Sokkal kiegyensúlyozottabb a gyerek.
2011. júl. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!