Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől csuklik szoptatás után...

Mitől csuklik szoptatás után egy 11 napos kisbaba és mivel lehet elállitani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom mitől van, de az én lányom már a pociban is rengeteget csuklott.

Én vagy sok vizet itattam vele, vagy kapott egy kávéskanálnyi citromlevet.

Ezek mindig segítenek a mai napig.

Lassan 8 hónaposak vagyunk.

2011. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor szokott csuklani, ha nagyon tele a pocija. Én Cebion c vitamint adtam neki egy adaggal és utána vizet, ettől szinte mindig elmúlt a csuklása és a C vitamin sem árt néha. :)
2011. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor pici volt, szinte minden szopizás után csuklott és főként akkor, ha egyből kaja után a hátára fektettem. Ha hasra tettem le, akkor nem volt gond. Amúgy nem csináltam semmit, őt láthatóan nem zavarta, hogy csuklik, volt, hogy elaludt csuklás közben, egy idő után elmúlt.
2011. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha visszajön neki a tejcsi és félrenyeli azért csuklik! Itasd meg pár korty vizzel vagy simogasd a hátát de tényleg nem zavarja őket ha csuklanak!Én néha hagytam sirni attól is elmuik
2011. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjem édesanyja majdnem 10 gyereket hozott a világra és ebből 5-öt fel is nevelt, plusz az unokák. annyira tudja, hogy egy siró, nyűgös babával mit kell csinálni vagy éppen mi baja lehet, hogy én el sem akarom hinni. ő azt mondja, ha a baba csuklik, az csak jó, mert tágul a gyomra! nem tudom mennyire hihető, de a hallottak alapján nem kételkedem!
2011. aug. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!