Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba már ihat tehén...

1 éves baba már ihat tehén tejet vagy kakaót?

Figyelt kérdés
Tejberizst, tejbegrízt és egyéb tejtermékeket már eszik jó ideje.
2011. júl. 5. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Igaz,hogy nem vagyok anyuka és csak 18 éves vagyok,de a rendes igazi,házi tehéntej egyáltalán nem egészséges főleg nem egy 1 éves gyereknek! Hiába van felforralva,tele van baktériumokkal és zsirral,én nem adnék neki a helyedben.

Én kb 3 hete kostoltam meg éppenhogy pár kortyot,allergisá lettem minden tejtermékre,kiütéseim vannak orvoshoz járok a tehéntej miatt!!!!!!

2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mai ajánlás szerint a tejbegrízt és a tejbegrízt kéne most bevezetned. ha már jó ideje eszi és semmi baja tőle akkor adhatod, felesleges óvatoskodni ha eddig is adtad
2011. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

felesben hígítva ajánlják a tehén tejet. aztán idővel lehet egyre több a tej, kevesebb a víz.

kakaót nem érdemes még adni.

2011. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod (bár én tejbegrízt és tejberizst csak 1 éves kor után vezettem be....)

Épp most volt egy kérdés ezzel kapcsolatban, és ott is írták, hogy a gyereknek még 19 hónaposan is hasmenése van a tejtől.

Próbáld ki, és meglátod, hogy lesz tőle baja, vagy sem, bírja a gyomra vagy nem.

2011. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez a ma reggeli kérdésem volt...mi így jártunk most,egyenlőre nem adok neki megint


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a tejbegrízt meg a rizst már régóta eszi. Igazából mindent eszik amit mi is. Pörkölttől a szalonnáig. Csak a sima tejtől féltem kicsit de szerintem azt is kipróbálom, aztán meglátjuk mi lesz.

Még egyszer köszönöm!

2011. júl. 5. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a tejberizstől meg a gríztől nincs baja,akkor a tejtől sem lesz.

Ha ez megnyugtat,én nem mai gyerek vagyok,de 2 éves koromig nem is kaptam tehéntejet,mégis érzékeny vagyok rá.Inkább alkati dolog.

2011. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!