Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól melegíthetem mikroban...

Mikortól melegíthetem mikroban az ételt a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én fél éves koráig nem mikróztam semmi kajcsiját...utána kezdtem el így melegíteni neki
2009. ápr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Melegítheted bármikor. Van viszont egy aranyszabály. SOHA, SEMMIT ne melegíts műanyagban a mikróban, mert a mérgező műanyag belecsepeg az ételbe. Csak és kizárólag üveget használj a mikróban. Attól nem lehet baj.
2009. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is főként mikróban melegítettem meg az ételeket a babómnak. Kb úgy 4-5 hós kora körül. De semmit sem melegítettem kétszer, ha nem ette eg az ételt, én kidobtam. (bébiételt is mikróban melegítettem, mert így jobban megedte) 9 hós manó anyukája
2009. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!