Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elengednétek a férjeteket...

Elengednétek a férjeteket több napra vidékre, ha lenne egy 1 hónapos babátok? Első baba. Félek kicsit.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, az, hogy elengendém-e?

Miért menne?

2011. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

Nem gondolnám, hogy az engedélyem kéne neki.

És azt sem, hogy ne boldogulnék egy egy hónapos babával egyedül pár napig. Mondjuk ha újszülött lenne, de akkor is van édesanyám.

2011. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok az anyja, hogy az engedélyemet kérje :)

mi csak meg szoktuk beszélni, hogy mennie kell, ez van, én meg nyilván el tudom látni a babánkat pár napig nélküle is :)

2011. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Céges buli lenne.

Miért az anyjától kéne engedélyt kérnie egy házas embernek??

Köszi a válaszokat.

2011. szept. 1. 18:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Én minden 3. nap egyedül vagyok reggeltől másnap reggelig, a babám 2 hetes kora óta. Hidd el, hamar el fog menni az a pár nap! És ne aggódj, egyedül is el tudod látni a babát!
2011. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én elengedném mert nem tud (és talán nem is nagyon akar) nekem érdemben segíteni ezért ilyen szempontból mindegy, hogy itthon van-e. :O
2011. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Hát egy apa, akinek 1 hónapos babája van, ne mennyen több napos céges buliba...talán most nem a buli a fontos!!! Szerintem...hm...

Én 35 vagyok, a lányunk 10 hónapos, de a férjem nem ment sem egy hónapos korában, sem most több napra sehova...nem volt letiltve soha! :-)

Le lehet pontozni, de én nem engedném!!...

2011. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok.

Szerintem az mindegy, hogy hány évesek vagytok. Én 30 vagyok a férjem 36 de ez nem változtat semmin.

2011. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Én sem. Nem gonoszságból, vagy önzőségből. De az első 6 hét nálam sajna a túlélésről szólt, nem lövellt be a tejem, így csak kínlódtunk, folyton fáradt voltam, és sajnos nincs anyukám aki segített volna. Mi ketten vagyunk csak a férjemmel, nincs senki más segítségem.

Kb. 3 hónapos volt a lányunk, amikor egy kerti partira ment a férjem. Fél 10-kor sírva hívtam, hogy mikor jön, mert akkor a lányunk már másfél órája üvöltött. Akkor megígérte, hogy még egy darabig nem megy sehová.

Aztán olyan 5 hónapos kora óta már simán boldogulunk vele egyedül is, egymás nélkül is. Így már volt többször a férjem bulizni, én meg osztálytalálkozón.

De ez a mi esetünk, én nagyon szerencsétlennek éreztem magam az első pár hónapban.

2011. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Teljesen úgy volt nálunk is ahogy az előttem szóló írta. Ne engedd ha félsz. Az első hat hét az szent, nem csak a babáról hanem a te felépülésedről szól.

Majd még ráér bulizni.

2011. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!