Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a fiam első cipője...

Baj ha a fiam első cipője harántemelős?

Figyelt kérdés
most eléggé elkeseredtem,mivel most olvastam,hogy nem szabad harántemelőset venni...de miért nem?Sajnos pont ma vettem a fiamnak(13hónapos) Linea kiscipőt őszre,amiben van harántemelő.9ezer ft-ért vettem,tehát ne volt valami olcsó..Most akkor mit csináljak,kicseréljem?Egyáltalán miért nem szabad nekik olyat?Valaki elmagyarázná?Mi kárt tesz benne?
2011. szept. 1. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok


akkor bocsi :) tényleg gond van, hypotón és olykor a talpát is alig teszi le, azaz egyik oldalra dől...azaz dőlt.

2011. szept. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Jubilee ***** válasza:
Szupinált kialakítású cipőt keress esetleg. Elég sok helyen kapható, s ezzel biztonságos tartást kapa kisgyerek lába, mégis használja az izmokat.
2011. szept. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha minél többet cipö nélkül van a gyerek, akkor erösödik ugyanis a legjobban a lába.
2011. szept. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm.De az utcán nem járkálhat mezitláb...itthon természetesen nincs rajta,csak zokni ha hidegebb van.Ma délután visszaviszem,remélem lesz olyan amibe nincs,és kicserélik.
2011. szept. 2. 10:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Az utcán természetesen jogos a cipö, de a lakásban illetve saját udvarban jobb anélkül.
2011. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
kicserélték szerencsére.
2011. szept. 3. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!