Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen az első cipő?...

Milyen legyen az első cipő? Harántemelős vagy sem?

Figyelt kérdés
Dilemmázom, mert az egyik ortopéd orvos azt mondja, hogy legyen benne harántemelő, a másik meg azt mondja, hogy ne legyen benne. Akkor most milyet vegyek? Ti mit tudtok erről?
2010. máj. 10. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi nem harantemelos cipot veszunk mindig, en valahogy hiszek abban, hogy a boltiv attol alakul ki, hogy az osszes talpizom dolgozik. A haranemelos ciponel esetleg ellustulhatnak egyes talpizmok, igy mindig megkivanja majd a harantemelest. De igazabol en is hallottam mar mindket teoriat, mi igy dontottunk. Nekem sem volt sosem harantemelos cipom, megsincs ludtalpam.
2010. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemrég szintén foglalkoztak ezzel a kérdéssel a tv-ben. Akkor azt mondták, két dologra kell figyelni, hogy NE legyen harántemelős, és egyenes legyen, vagyis ne legyen kialakítva ún. túlzottan a jobb-bal cipő, mert ettől későbbiekben a csámpásság alakulhat ki.
2010. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én emelőset vettem kisfiamnak. 3-an vagyunk tesók, én 27, bátyáim 35, 32. Siestában jártunk, nincs lúdtalpunk. Ígx én nem is gondolkodtam emelő nélküli cipőben.Én Falcont vettem, cipőbe és szandiba is.
2010. máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért de a Falconban nincs haránt emelő.
2010. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. A Falcont én is nézegettem, pont amiatt, hogy nincs benne harántemelő. Lehet, hogy az elephanten cipőnél maradunk, csak az a baj, hogy hajmeresztő ára van.
2010. máj. 11. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A Falcon az emelős, nézd meg jobban. Csak tudom, hogy van-e benne, vagy nincs. Olyat használunk.
2010. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Falconos vagyok, csak egy kicsi van benne.
2010. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!