Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napirend változtatás, hogyan?

Napirend változtatás, hogyan?

Figyelt kérdés
10 hetes kisfiú reggel 6-kor ébred, 3 óránként eszik, így az esti etetés mindig zavaros lesz. 18-kor eszik, és azután 21-kor. És ez így nem túl jó, ugyanis nagyon elfárad addigra, így van amikor hamarabb kapja a 21 órai szopit, de nem tudom, hogy ez jó e vagy sem. Az ideális az lenne, ha 20 órára lehetne valahogy visszatornázni a a vacsi időpontját, de sejtelmem sincs hogyan tudnám ezt kivitelezni. Van valakinek elfogadható és véghez vihető tanácsa?
2011. szept. 1. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem pedig jó, hogy 3 óránként kapja az anyatejet, a szakirodalom álometetésnek hívja ezt a késői időpontot, van, akinek ez 22 órára esik. Fél órával lehet csúsztatni, de az én kisbabám is félálomban ette meg az utolsó tejcsijét és úgy is volt jól. Aztán átaludta az éjszakát.
2011. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, jó is...ő is átalussza az éjjeleket, csak tudod a fürdetés már sírásba torkollik, mert olyan fáradt az utolsó szopi meg már szinte nem is szopi, csak nyamnyogás. De inkább az zavar, hogy sír fürdetés közben...illetve ordít a fáradtságtól:-(
2011. szept. 1. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
én meg azon az állásponton vagyok, hogy kell egy ekkora babának már a napirend és ideális a 3 óránkénti etetés de nem kell annyira lovagolni az órán, ha az utolsó 2 órára jön ki se baj, fürdés alatt eleve sokat mozgatod, kifárad, nem probléma ha csak 2 óra telik el
2011. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló jól irta, este hamarabb megéhezik, meg fáradt is, ugyhogy próbáld meg fél 9kor etetni, előtte pancsi, de amúgy ennyi idősen - sőt, 4 hónapos koráig - az én kislányom is végigüvöltötte a fürdetést, pedig imád fürdeni.
2011. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon akarnék beleszólni az ő kis napirendjébe, talán 1 étkezést elcsúsztatnék, de ezt is csak azért, mert mindig attól félek, hogy a 19 órai kaja és a 20:30-21:00 órai kaja között kevés a különbség.
2011. szept. 2. 18:24
 6/6 A kérdező kommentje:
De megnyugodtam,akkor így fogom csinálni:-)Köszi:-)
2011. szept. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!