Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megdöbbenve hallottam, hogy a...

Megdöbbenve hallottam, hogy a Milumil 2-esben van cukor. Kell a babáknak a glükóz?

Figyelt kérdés
Utánanéztem, ebben tényleg nemcsak laktóz van (mint a többi tápszerben, például a BEBA-ban), hanem glükóz is. A glükóz az szőlőcukor, ugye? Az mennyire rossz egy kisbabának? Merjem adni ezt a tápszert, ha nem szeretnék felesleges cukrot adni neki?
2011. szept. 2. 01:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
miért lenne baj? a glükóz egy nagyon fontos energiaforrás a szervezetben, és a babáknak szüksége van rá.
2011. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Az se jó ám, ha egyáltalán nem adsz cukrot, nem szabad teljesen megvonni tőle. (Pláne, ha kettes tápszerről van szó, tehát ezek szerint már nem újszülött a babád, hanem jó pár hónapos...)
2011. szept. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, a cukor nem méreg, hanem egy természetes anyag, amire szüksége van a szervezetnek, természetesen mértékkel. Igen, nyugodtan merheted adni. De ha nem tetszik, hogy van benne glükóz, akkor többet ne vegyél, de ami már van, azt nyugodtan használd el.
2011. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó minőségű tápszer, add nyugodtan a babádnak.
2011. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Anno mi a teánkba is kaptunk cukrot. Szerintem te is más is. mi bajunk lett tőle??? semmi.

Ennyire azért nem kell szőrszálhasogatónak lenni és túlfélteni :)

A cukor ilyen kis mennyiségben, mint ami a tápszerben van nem árt, sőt, kell ahogy írták energiaforrásnak.

2011. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, a fruktóz a szőlőcukor, és a gyümölcsökben van.Egyetértek a többiekkel.Glükózra szüksége van mindenkinek, a legfontosabb energiaforrás.Glükóz nélkül nincs agyműködés sem.Ilyen kis mennyiségtől felesleges tartani, nyugodtan adhatod a babádnak.Az enyém is ezt issza, mióta nem szopik.Amit tehetsz, hogy inni vizet adsz neki.Felejtsd el a teát, gyümölcsleveket stb, mert azok azonkívül, hogy édes ízük miatt elveszik az étvágyát, tényleg ártanak a fogaknak.Ráadásul nem fogja elfogadni a vizet, ha édes löttyöket iszik.De a tápszer az más, valamennyi glükózra az agy-és izomműködéshez szükségünk van!
2011. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolsó. A fruktóz gyümölcscukor, és értelemszerűen a gyümölcsökben van. A kérdező jól írta, a glükóz a szőlőcukor.
2011. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor - Glükóz

A szőlőcukor a leggyakoribb szerves molekula bolygónkon. Megtalálható a gyümölcsökben, a mézben és a vérben. A vér szőlőcukor tartalma jelöli a vércukor szintjét.


A lényeg, hogy fontos, kell, teljesen kizárni az étrendből nem szabad!!!

2011. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a kérdések,felfogások és nézetek már teljes mértékben a Rubint-Schobert házaspár agymosó-pénzevő-egészségtelen-idióta és sajnos elterjedt táplálkozási tanácsaik miatt vannak.
2011. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, igen, elírtam, tényleg a fruktóz a gyümölcscukor.A lényeg: nem baj, hogy van benne!!
2011. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!