Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rakjak le mászni tanuló...

Mit rakjak le mászni tanuló gyermekemnek a padlóra, hogy ne legyen kemény? A habtapi nem csúszik szét?

Figyelt kérdés
Mindenhol csempe van nálunk a padlófűtés miatt, de hogy ne le legyen kemény, valamit le kell rakjak. Szőnyeget nem szeretnék, mert sokat bukik és sikálhatnám állandóan, a habtapit könnyebben tudnám tisztítani is. Használatáról van tapasztalatotok? Vagy nektek mi vált be, hogy volt?
2011. szept. 2. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 150x150-es kockává összeraktam a habtapit (25 db-ot), és azon volt kisfiam. Aztán nagyon hamar lekúszott, lemászott róla, úgyhogy tök fölösleges volt. És hogy kemény a padló? Na az egyáltalán nem érdekelte, csak felfedezhessen mindent... :))
2011. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem csúszott szét, szépen egyben maradt.
2011. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. szept. 2. 09:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 2 csomagot raktam egybe, a mai napig ez van a kanapé előtt összerakva szőnyeg helyett, mert most soron vannak a bepisilések, egyszerűbb tisztogatni, mint a szőnyeget.

Alá csúszásgátlót raktam, amit szőnyeg alá lehet rakni, így nem csúszkál. Nálunk amúgy ez oldotta meg a mászást, mert szegénykém a takarón csak csúszkált, meg gyűrögette, ezen meg rendesen tudott mászni.

2011. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én plédet rakok le, ritkán a habtapit. Ha bukik, beledobom a mosógépbe.
2011. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk sincs értelme semmit letenni, mert mászik az egész lakásban. vettünk neki térdvédőt,pamut olyan mintha zoknit húznál a térdére, és va rajta megvastagítva szivacsos térdvédő. Nálunk is sok helyen járólap van, ill parketta, szőnyeg kevés, mert eleve nem szeretjük.
2011. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hós kora óta kint van velünk délután az udvarban, körbemássza az egész betont (járdákat, kocsibeállót), nagyon jól elvan, jól kifárad. Ja, és mindezt meztelen térddel, mert csak egy póló van rajta ebben a melegben. Kifejlesztette azt a mászási technikát, hogy nem rakja le a térdét, hanem a talpán és a tenyerén támaszkodik. A lakásban aztán fóleg nem lesz semmi baja a kemény kőtől!
2011. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!