Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt érdemes vennem...

Milyen cipőt érdemes vennem 10 hónapos gyermekemnek, most kezdett el járogatni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyelöre ne vegyél neki cipöt, elöször tanuljon meg rendesen menni. A cipö csak akadályozza a láb fejlödését, és csak akkor szükséges, ha már az utcán járkál, de akkor is csak a kosz miatt, illetve a hideg ellen.

A gyereknek minél többet mezitláb kell lenni, mert a láb izmai csak igy tudnak kifejlödni, és lesznek egészségesek. Ha hideg van a lakásban, akkor vastag zoknit adj rá.

2011. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi Bobbi Shoes cipőt vettünk neki a Deichmannban, amikor már lépegetett, főleg kintre muszáj volt valamit ráadni, mégsem mászkálhatott mezítláb. De persze ahogy az első is írta, a legtöbbet mezítláb volt bent.

Lányomnál nagyon bejöttek a Bobbi cipők. Pont rá öntötték őket. Tartják a bokáját, nem kemény a talpuk, és még árban is jók.

2011. okt. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló butaságot írt! Honnan veszed ezt az okosságot, hogy csak mezítláb fejlődik a láb izomzata?

Kedves kérdező, nyugodtan vegyél cipőt, azért az első válaszoló sem gondolja komolyan, hogy az éppen járogatni kezdő babát zárjuk be a lakásba, mert nem adhatunk rá cipőt, nehogy rosszul fejlődjön a lába.

Bokatartós, magas szárú, de nem döntött talpú cipő javasolt. Inkább olvass utána és ne a többi anyukára hallgass! Rám sem kell hallgatnod:)

2011. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fotucsok ***** válasza:
superfitet. én mondjuk lakáson belül nem adtam rá cipőt, de kintre nagyon javaslom, a hajlékony talp miatt.
2011. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi Falcon Tesorinot használtunk, nagyon bevált!
2011. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tegnap 23:15-es: Kérdezz meg egy ortopéd orvost, ugyanis ott egyértelmüen megmondják, hogy a gyereknek a cipö káros (föként, ami a bokát meg a talpat nem engedi mozogni).

A lakásban felesleges, ekkora gyerek meg még nem jár gyalog, hanem kocsiban viszik.

2011. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az utcára gondoltam a cipőt,mert már elég szépen jár,ha fogjuk az egyik kezét és szerintem nemsokára elindul egyedül.itthon vastag zoknit adok rá,nem is szereti a cipőt,zavarja.De hát az utcán nem lehet zokniba.:)Az érdekelne,hogy most vegyek neki egy cipőt november közepén meg egy csizmát és így elég lesz neki őszre-télre?Vagy érdemes 2 csizmát venni télre.egy hótaposót meg egyet,amibe megyünk valahova?

2011. okt. 9. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi egy őszi cipőt vettünk neki, és majd veszünk egy csizmát télre, és egyelőre ennyi.

Lehet gyorsan nő a lába majd, így előre több cipőt nem akarok neki venni.

2011. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És milyen cipőt vettetek neki,ha megkérdezhetem?:)
2011. okt. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!