Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám nagyon megfázo...

8 hónapos babám nagyon megfázott. Éjjel alig aludt, mert eldugult az orra. Próbáltuk orrszívóval és Sterimarral fújni. Létezik vmi jobb megoldás ilyenkor ami segít kidugítani a kis orrát?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy elvigyem e orvoshoz, mert jó kedve van amúgy és eszik is rendesen...Érdemes mégis elvinni?
2009. ápr. 20. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi elmentünk a dokihoz.Nálunk is ez volt. Vírusos nátha.

cebion csepp, köptető, estére köhögéscsillapító, calcimusc, nurofen. Ezeket írta fel a doki. hidegpárásítás, stodal szirup, sok folyadék, baby luff balzsam.Vidd el hátha így ezekkel a szerekkel hamarabb gyógyul és nem lesz belőle hörghurut, torokgyuszi stb., mert akkor jöhet az antibiotikum.

Meditonsint csepp (Homeós) állítólag nagyon jó.

2009. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát azért hívd fel a dokit, de ha nincs láza, akkor szerintem nem kell elvinni. Én ilyenkor Cebion cseppeket adok neki, sűrűn párásítom a szobáját, és szoktunk ínhalálni Salvus vízzel (gyógyszertárban lehet kapni). Ez egy sós gyógyvíz, a fürdőszobában érdemes csinálni, hogy ne a szobabútorra csapódjon le a só. Én erre esküszöm, még nekem is megindul az orrom, amikor csináljuk. :)
2009. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nasivin Sanft és otrivin baby való a babáknak.

De vidd el orvoshoz is

2009. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a Calcimusct, Nurofent és a Baby Loof balzsamot használtuk. 2 nap után kutya baja a kisasszonynak.
2009. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2009. ápr. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!