Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a lányom mikortól...

Irén24 kérdése:

3 hónapos a lányom mikortól lehet neki reszelt almát adni? Sajnos tápszeres. Ti mikor adtatok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

anyatejesnek csak 6 hó után, tápszeresnek 4 hó után már szoktak adni.

csak nagyon figyelj a jelzéseire, ha úgy látod, még nem fejlett eléggé az emésztőrendszere, akkor inkább várj még. (4-6 hó közt fejlődik ki az emésztés.)

2011. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A reszelt almát szűrt át vagy botmixeren még pépesíts kicsit. Én nem így csináltam és utálta is.... később jöttem rá miért. Valamint lehet, hogy jobb, ha picit főzöd előtte, úgy nem olyan savas.

Én 4 hónaposan kezdtem tápos babámmal, de mivel nem volt érett rá, így 5 hónaposan próbálkoztam rendszeresen ismét.

Ja, és DM-es kanállal evett szépen, a többivel nagyon ügyetlenül... Amúgy a második étel nálunk sütőtök volt, aztán a krumpli. A krumpli, alma, sütőtök is olyan, hogy hol szereti, hogy utálja... attól függ milyen napja van:D

2011. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem várd meg a 4. hónapot!Az igaz, hogy tápszeres babáknál előbb lehet bevezetni a dolgokat, de 3 hónaposan még akkor is korai szerintem.Nem véletlen, hogy bébiételt is csak 4. hónaptól lehet kapni.Miért akarsz már ilyen korán hozzátáplálni?Ennyi idősen még nem áll készen rá.Várj még egy kicsit!
2011. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ en lanyom is tapszeres volt de en az elejen nen reszeltem az almat hanem megfoztem es turmixoltam a reszeltalmast csak kesobb kapta
2011. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosi javaslatra 3,5 hónaposan! Tápszeres volt
2011. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!