Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikerbabakocsis kérdés. Valaki...

Ikerbabakocsis kérdés. Valaki tud tanácsot adni ill. leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Nekünk Jané twin two van,nagyon szeretem,nem az a gond. Viszont már lassan 7 hónaposak a fiaim,de a sportülés még mindig nagy nekik. Nem lehet állítani a lábuk között lévő öv hosszát,ill. a vállpántokat lehet állítani,de hiába állítom a legrövidebbre,úgy is nagy marad és semmit nem fog rajtuk. Pedig nem kicsi babáim vannak,de még "rövidek" a sportüléshez. (az oldalsó,derék körüli öveket tudom egyedül hozzájuk igazítani,így a szélesség nem gond)

Mit csináljak? Belvárosban lakunk,szóval a hatalmas szélességű egymás melletti kocsik nem igazán jönnek be...Mondjuk már gondolkodtam,hogy valami esernyőre csukható egymás mellettire lecserélném,de akkor a liftbe hogy szállok velük be?

Ki mikortól használta a sportülést? Ugye milyen hülyeség,hogy nem lehet állítani vagy csak nem megfelelőre az övek hosszát?

Nem tudom mikor férnének bele a Jané sportülésekbe,de nem úgy néz ki,hogy mostanában...eléggé úgy néz ki,hogy még jó pár centit kellene nőniük hozzá.

Mi álmaitok ikerkocsija?És milyen van?


2011. szept. 5. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ikres vagyok,és mindig babakocsi gondban voltunk.Volt egymás melletti,és mögötti kocsink is.Szerintem varrassatok a kocsitokba övet és oldjátok meg házilag a dolgot,ha nem akartok másikat venni,kár lenne a Jane-t lecserélni,elég drága kocsi.Nekünk is ilyesmi gondunk volt,csak nem az övvel,hanem maga a sportülés kialakításával,főleg hogy az én fiaim nagyon későn ültek meg maguk,így az egymás mellettiben dűlöngésztek meg begörnyedtek ugyanennyi idősen.Aztán lecseréltük ezt a kocsit egy testvérbabakocsira,na az nagyon jó volt!Befértünk mindenhova,és meg is támasztotta őket oldalról.

Egyébként szerintem a legeslegjobb ikerbabakocsi az a PegPeregonak van,az egymás mögötti,bár nekünk nem ilyen volt,bánom hogy nem azt vettük.

2011. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem szívesen cserélném le a Janét,de lehet,hogy muszáj lesz...

Ti milyen tesvérkocsit használtatok? Most néztem a vaterán van testvérkocsi,amire azt írja az eladó,hogy a méretei nyitva: 105x100x43. Ha ez igaz,akkor nagyon jó...Ráadásul 38 ezerért adják.

Én a Janét azért is szeretem,mert nem olyan hosszú,mint a többi ikerkocsi. De ez a vaterás még annál is rövidebb,lehet a liftben is elfér.

Nekem nem tetszettek a pegperego kocsik,pont a hosszuk miatt,ami viszont még tetszett az az abc design zoom,de azt hiszem az is extra hosszú,bár ebben nem vagyok biztos.

Várom mások tapasztalatait is!

Köszi!!!

2011. szept. 5. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,nekem is van eladó testvérbabakocsim,nagyon szép,27-ért.Küldjek róla képet?
2011. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen,ha tudsz rakj fel róla képet! Köszi! Meg a paramétereit is leírnád?
2011. szept. 6. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,írtam privit!
2011. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!