Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek ha latnatok...

Mi a velemenyetek ha latnatok egy 5honapos FIU babat fulbevaloval? Esetleg van olyan kozuletek akinevan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik lany babakon sem, fiukon foleg. De, izlesek es pofonok.
2011. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik,ha fiam lenne és kamaszkorában szeretné kilövetni a fülét hajrá.csecsemőkorban a szülő dönt efelől és nekem ez nem jön be,ez nálam olyan mint amikor a pár hónapos gyereknek ki van festve a körme.
2011. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

még jó, hogy tetoválást nem csináltattok neki...

párod fülébe is csecsemőkorban tettek fülbevalót? nem? ő döntötte el, hogy akar? akkor miért nem hagyja ő is a gyerekére a döntést?

Majd ha a srác 15 lesz, és megtalálja "magát", akkor eldönti, hogy mit akar.

Fiatalabb korában felesleges megkérdezni, akkor úgyis az apjára akar hasonlítani - de később ez nagyon-nagyon sokat fog változni...

2011. szept. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is pár hónapos volt, mikor anyukám kitalálta, hogy rakassunk be neki fülbevalót, mert milyen jól állna neki. Az első megdöbbenés után mondtuk, hogy szó sem lehet róla, de azóta is mondogatja olykor. Még időben leszögeztük, hogy amennyiben távollétünk alatt a fiunk fülbevalóval gazdagodna, óriási balhéra számíthat.


5 éves fiú anyukája

2011. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz.Még ha a párom akarná akkor sem engedném neki,ne a gyereken élja már ki magát.Csináltasson magának,bár gondolom neki van azért jut eszébe ilyen hülyeség.
2011. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. Nem mondom, hogy kik jutnak eszembe...De egyébként én a most születendő lányomnak sem fogom kilyukasztatni a fülét!
2011. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!