Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babának szürke-piros...

Fiú babának szürke-piros babakocsi?

Figyelt kérdés
Nagyrésze szürke,de szinte az egész belseje piros,Giraffe club travel system,ismeri valaki? Van belöle kék is.de ahol vettük csak piros volt. Nem túl lányos a piros?
2009. ápr. 21. 00:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Hat a piros az lanyos viszont a szurke meg fius szin. Ugyhogy 1-1 az allas!:)

Szerintem ez a kocsi uniszex lehet, direkt ugy gyartjak, hogy fiunak lanynak egyarant jo legyen!

Biztos szep kis kocsi lehet.

2009. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

A Ferrari nem piros?

A Manchester nem piros?

2009. ápr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
98%
Ha baba lennék, imádnám ezt a járgányt. :)
2009. ápr. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez abszolút jó neki, ha már megvettétek.

Örüljön, hogy jó új babakocsija van és tudtatok neki venni :))

Különben szerintem a szürke miatt fiús, és egyébként is mindegy, hogy milyen a babakocsi.

De szerintem teljesen rendben van.

2009. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is piros-szürke a babakocsink, és fiunk van. Kölcsön kaptuk az unokatesójától, de nagyon bevált! Általában kék, barna színű ruhát adok rá, és senki nem nézi lánynak! (A férjem is a Ferrarival jött :))
2009. ápr. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de ennyire fontos kérdés ez?Pláne, hogy manapság már a férfiak is rózsaszín inget hordanak...szerintem ilyenekkel nem kell foglalkozni,vannak fontosabb dolgok is-hogy ki mit szól a babakocsihoz, arra meg tegyél...
2009. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk piros fekete Quinnynk van. És kisfiam. :-) Apósomtól kaptam meg, hogy dehát ez lányos. Mondtam neki, az ő idejében az volt,de mára unisex szín lett.
2009. ápr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is unisex a kocsid, teljesen jó a kisfiadnak. Nekem is fiam van és én simán vettem neki egy teljesen piros body-t, nagyon jól áll rajta. :) Az én véleményem is az, hogy mára már a piros mindkét nemnek jó. A mostani "divat" már olyan, hogy bármilyen színű lehet a gyereken, a lényeg a fazonján van. Tehát ne aggódj, senki nem fog megszólni, ha pirosas kocsija van a fiadnak, aki meg igen, vegyen neked másikat! :)
2009. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk is szürke-piros babakocsink van. Igaz kislány a babánk, de ha a következő fiú lesz, neki is jó lesz :)
2009. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szeintem tök szép és jó. A lényeg, hogy a babádnak kényelmes legyen és persze neked is, a többi nem számít. Nekem kislányom van és szürke-neonzöld a babkocsija, mert ebből a típusból az utólsó darab volt akkor amikor megvettünk. De neki nagyon kényelmes, több funkciós, szereti nagyon pedig már egy éves. Elvileg három éves koráig jó lesz. Ami meg engem érint én is imádom és nem volt mindegy hogy a beteg gerincem miatt ezt a könnyített vázút vagy egy sokkal nehezebb de más színűt veszünk e meg. Eddig még senki sem szólt, hogy nem illik a színe a kislányomhoz és őszintén megmondom nem is érdekel hogy kinek mi erről a véleménye. Nekünk megfelel. Úgyhogy nyugodj meg szép lesz az a babáddal együtt is:) 1 éves kislány anyukája

2009. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!