Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiú babának szürke-piros...

Fiú babának szürke-piros babakocsi?

Figyelt kérdés
Nagyrésze szürke,de szinte az egész belseje piros,Giraffe club travel system,ismeri valaki? Van belöle kék is.de ahol vettük csak piros volt. Nem túl lányos a piros?
2009. ápr. 21. 00:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? A lányomé meg kék volt, igaz apró virágmintás...Szerintem igazán mindegy, hogy milyen színű a babakocsi, bár egy fiúnak nem használnék rózsaszínűt... a többi szín szerintem nyugodtan jó fiúnak és lánynak is.
2009. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ugyanilyen babakocsink van mint a tied.Kisfiúnk van,de majd szeretnénk egy kislányt is.Én ezért vettem ezt a színt.Nagyon szeretjük.
2009. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
A kisfiunknak szürke-narancssárga van. Szerintem a szürke-piros is jó, nem lányos. Én csak rózsaszínt nem vennék a fiamnak, a piros uniszex.
2009. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%
Piros-fekete a sportkocsink, igazi vagány fiús járgány! Az autósülés piros-szürke. Eszembe sem jut, hogy lányos lehet! :-)
2009. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!