Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáknál alvászavarra milyen...

Babáknál alvászavarra milyen homeós bogyók váltak be nektek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a camomilla vulgaris ch15 vált be mindenre.
2011. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az nekünk nem segített:(
2011. szept. 6. 07:55
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már azt is kaptak és semmi de semmi változást nem hozott:(és bizony óránként vagy van hogy 10 percenként kelni már nagyon nehéz...kezdek lemerülni...
2011. szept. 6. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét probléma? Mennyi idősek? Mióta van ez így? Tudod valamihez kötni?
2011. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Viburcol kúp jött be.

De ha ennyire régen tart, én inkább felkeresnék egy homeopata orvost, aki ad alkati szert a babáknak. Az én fiam is kapott a doktornéninktől, és 3 nap alatt segített rajta.

2011. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
9 hónaposak ,először ugye az evések miatt keltek aztán jöttek a fogak 7 és 8 kint is van,majd a mozgásfejlődések miatt de már ez sem annyira új számukra mert több mint 1 hónapja felállnak másznak stb...viszont mindezek ellenére nagyon de nagyon sűrűn felkelnek,nyugtalanul alszanak nagyon sokat forgolódnak mintha kínlódnának hogy aludnának de nem tudnak...igen én is gondoltam egy szakértőre mert szerintem itt már csak valami szer segíthet hisz akkor ez ki tudja meddig fog tartani??!!dolgozni meg 3 hónap múlva vissza kell állnom...
2011. szept. 6. 08:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha már mindenfélét kipróbáltatok, és minden lehetséges problémát végigzongoráztatok, én is azt mondom, fel kellene keresned egy homeopata orvost. Próbálj először a neten keresni olyat, aki esetleg e-mailben tud segíteni. Leírod a problémádat, és hátha van valami épkézláb javaslata, mit próbálj ki.
2011. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)igen valami úton módon kell egy szakemberrel beszélnem mert ők is nyűgik mivel nem jól alszanak éjjel meg így nekem is fárasztóbb a napom:(
2011. szept. 6. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!