Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nem értek a babakocsiho...

Nagyon nem értek a babakocsihoz? Ez jó lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy tudtok ajánlanák mást? A lényeg,hogy 70 ezernél ne nagyon legyen több és ebben benne legyen az a hordozó!

köszi


2011. szept. 6. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A felfújható -nem felfújható kerék dilemma hülyeség! A jó minőségű babakocsinak a tömör kereke tökéletes!! Mert mit csinálsz, ha leereszt a felfújható?? Sok ilyen kérdés volt itt is már...Nézz utána, kérdezgess utána máshol is!

Nem tudom miért kell 100 felkiáltójellel nyomatékosítani azt, hogy ő a felfújhatót "ajánlja".

Nem kötelező olyat venni, sőt...

én pl tömör kerék párti vagyok. Nekem iilyen kocsim van, és még aki kipróbálta, hogy tolta a babámat, mindenki el volt ájulva, hogy milyen könnyen lehet vele haladni és mekkora döccenőkön megy át minden gond nélkül, tehát a tömör gumi sem NEM, NEM feltétlenül rázza a gyereket, az a kocsi többi részének a minőségén is múlik.

2011. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ilyen babakocsit vettünk...Szerintem tökéletesen megfelel a célnak..


Az is jó kis babakocsi lehet amit te belinkeltél...Érdeklődj utána hogy van e még belőle..Szerintem megéri megvenni!:)

2011. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na most jött egy ajánlat. Egy ismerős eladná 60 ezerért jó állapotban lévő ABC design Tec 3 kocsiját! Ebben minden benne van! Igaz használt, de csak egy évig használták. Természetesen megnézném! Szerintetek?

Én nem ódzkodom a szép állapotban lévő, de nem új kocsitól. Főleg a jó minőségű. Mert ahogy néztem ez speciel a boltban újan 120 ezer körül van!

2011. szept. 6. 16:40
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

attól függ, mennyire strapálták le.

mi arra jutottunk, hogy inkább egyszerűbb, olcsóbb de új kocsit veszünk, mint használtat. mert több gyereket szeretnénk. sajnálnám, ha nálunk menne tönkre a használt a 2.gyereknél. inkább mi használjuk ki.

de ez a mi logikánk. attól még lehet jót kifogni.

2011. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Na az egy nagyon jóóó kocsi!!!!!Ha szép állapotban van ne gondolkozz!!!!
2011. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ABC Design 60-ért potom áron van, én azonnal megvenném, főleg hogy ismerős tehát nyilván nem akar átverni az állapotával.
2011. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Na megvettük! Szerintem iszonyú nagy szerencsénk volt.

ABC design 3 Tec, mindennel (hordozó, mózes, sportrész, esővédő, táska) gyönyörű állapotban, karc nélkül 55 ezerért! Most nagyon happy vagyok!:))

Köszi mindenkinek még egyszer!

2011. szept. 7. 20:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Az el is hiszem hogy happy vagy:DDD

Én 2 éve használom és imádom!!!

2011. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!