Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy-másfél éves babának...

Egy-másfél éves babának hogyan adjátok a szőlőt? Kimagozva, héj nélkül?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak elől van 6 foga... Bébiételben már régebben kapott szőlőt,de most frissen is szeretném kipróbálni.
2011. szept. 8. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Héjastól adom, ha nagy szemű, kettévágva. Ha csak elvétve magos, nem aggódom, megoldja maga, pár magot képesek már ilyenkor kibányászni. ;)

7 fogas kolléga.

2011. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
én másfél évesen már szüreteltem faterral!
2011. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz-22 hónaposnak-de neki is csak pár foga van(6-7),szimplán leeszegette a fürtről a nagy szemű magos szőlőt.Semmi baja nem lett.
2011. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 2 évesemnek a nagyszeműt veszem, félbevágom és kiszedem a magot :D

nem kéne, de... :)

2011. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesemnek is csak megmosom és a kezébe adom a szőlő fürtöt! Semmi baja nem volt még tőle, nagyon szépen eszi, ha maggal találkozik kiköpi, bár igaz, hogy neki már 18 foga van!
2011. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

eleinte kimagoztam, hámoztam, mostmár nem győzi kivárni, elveszi az egész fürtöt és szépen lecsipegeti róla. baja nem lett tőle, de a héja, magja benne van a pelusában.

14 hós

2011. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két éves lányom van,de még neki is magozom.

Mondjuk Ő kéri!!

2011. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A nagy magokat én eleinte biztos,hogy ki fogom szedni. A héját meg kipróbáljuk...

2011. szept. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!