Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált a Huggies pelenka?

Bevált a Huggies pelenka?

Figyelt kérdés

Vettem a Tescóban Huggies pelust, mert akciós volt. Olyan jó árba jött ki, ráadásul a barátnőm is nagyon dicsérte.

Napi szinten legalább 2szer öltöztetem a fiamat, mert kipisil. Nagyot csalódtam benne.

Ti is jártatok már így?


2011. szept. 9. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Huggies premiumot az elején szerettem, de mostanában átázik a pisitől(1-2 órát sem bír ki, nem hogy az éjszakát):( így már nem azt vettem

+ szépséghiba, hogy a pöttyök megfogják a bodyt...

2011. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én utáltam- mindig kipirosodott tőle a babám feneket. Azt az egy csomaggal szenvedés volt elhasználni.

Nálunk csak a pampers vált be.

2011. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekünk is az van, 4-est használunk. De akkor ezért van állandóan vasúti klotyó szaga a pelusnak, meg a body-nak is?! Átázást nem érzek, de borzalmas szagú az egész.
2011. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a premium igen, az economy nem (az economynak nem gumis hátul a dereka és sokkal szélesebb elől a pántja)
2011. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk HUggies van, fiamnak nagyon beválik, az első amiből nem folyik ki a leghígabb fosi sem :)
2011. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Newborn 1-es és 2-es méret nekem tökéletes volt, nagyon szerettem, most egy hete használom a 3-as méretet, nagyon nem jó, nagyon sokszor kifolyik belőle a pisi. :( És sajnos a pisi szag is hamar érezhető, ezt a kisebb méretű pelusoknál soha nem tapasztaltam, pedig a gyerkőc nem pisilt akkor sem kevesebbet :)
2012. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon nem! többször jártunk úgy,hogy amikor belepisilt,akkor a gyűrődéseknél meg is keményedet,és amikor leült ,akkor fájt neki.
2012. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!