Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kapcsolata is tönkrement...

Más kapcsolata is tönkrement már az anyósa miatt? Nagyon nehéz feldolgozni, hogy egyedülálló anya lett valaki?

Figyelt kérdés

az előbb szakítottam a párommal, az anyja mindenbe belepofázik, a baba napirendjébe, kajáiba, a cipőjébe, hajvágásba, szóval mindenbe. nekem minden nap ott KELL lennem a picúrral, mert ha nem, akkor balhézik. a páromnak is oda kell mennie. neki már mondtam pár hete, h döntse el, hogy kivel akar élni.

ma megint szóvá tettem az anyját, erre csak mosolygott. annyira felhúztam magam, h bármennyire is szeretem, azt mondtam, h vége, ennyi volt, elegem van és én költözöm a picúrral.

nagyon sajnálom az egéz dolgot, de nem bírom tovább. a párom egyáltalán nem áll mellettem, mindig csak mondja, h beszél az anyjával, de sohasem teszi meg.


2009. ápr. 21. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
valami megoldást csak találtok rá!!
2009. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a legtöbb férfi ilyen, mivel nagyon anyásak már egészen kiskorukban és ez elkíséri őket életük végéig. Anyósom is ilyen, legjobb megoldás minél messzebb költözni tőle. Ti nem tudjátok esetleg megoldani? Szerintem beszélj a férjeddel, hogy költözzetek el jó pár km-el messzebbre!
2009. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem hiszem. állandóan ez megy és elegem lett. ő meg beszari, mert nem szól vissza a vénasszonynak. 31 éves, és nem engedi el az anyja pl, inni a haverjaival, ami 1 évben 2szer fodul elő egyébként. ilyenkor mindig sutyiban megy, nehogy a mami levágja.... nevetséges... most a fiammal is ezt próbálja. nem engedem. akkor inkább hazaköltözöm Mo-ra a picúrral, és nevelem 1edül, de ezt nem...
2009. ápr. 21. 20:25
 4/20 A kérdező kommentje:
az a baj, h rengeteget csalódtam benne, mert állandóan megy ez a balhé, és csak ígérgeti, h beszél az anyjával. teljesen tönkre ment emiatt minden, szóval a közösen költözésnek sem látom igazán értelmét... nem tudom, h félre tudnám -e tenni ezt a sok megrendülést, csalódást.
2009. ápr. 21. 20:28
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

Az anyóst már a kapcsolat elején a helyére kell tenni!

De sajna ez már késő nálatok.

A költözés, távól anyóstól biztos jó lenne!

Ezért szültél gyereket a férjednek?

Apa nélkül nőljön fel? Butaság!

2009. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te már eldöntötted... Az már egy jó lépés, hogy meghozod a döntést. Én is elváltam, egyedül maradtam a 6 éves fiammal és nagyon jó volt! Inkább kettesben a gyerekkel, mint egy rossz kapcsolatban hárman. Büszke voltam magamra ,hogy meg mertem lépni ezt, hogy egyedül is képes vagyok helytállni- ez önbizalmat, erőt adott. És egy új párt is találtam, most már négyen vagyunk. Ha már nem látod esélyét a kettőtők közötti rendrakásnak és a változásnak, akkor inkább légy egyedülálló anya!
2009. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek, hasonló helyzetben vagyok. Nálunk is mindenbe beleszól az anyósom, hogy mire költse a férjem a pénzét, meg még sorolhatnám. Hozzánk nem jön szerencsére, mert utál és így ha a férjem átmegy hozzá, legalább tud fúrni. A babánk nem érdekli, bezzeg ha az utcán összefutunk, akkor gügyög neki édesen. Nekem azóta könnyebb elviselni az anyóst mióta egyszer összevesztünk, jól megmondogattuk egymásnak és azóta csak ha nagyon muszáj akkor váltunk pár szót. Persze nem azért írtam le, hogy neked is összekellene veszni vele, mert sajnos sokat nem változott igy sem a helyzet. De igen, biztosan mentek már tönkre kapcsolatok az anyós miatt és én sem tudom mi lesz a mi házasságunk vége.
2009. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát nem neki szültem, hanem kettőnknek:)) kicsit összetettebb ez a dolog, kiköltöztünk SK-ba, a párom itteni és én itt senkit nem ismerek, kinéznek az emberek, mert én mo-i magyar vagyok, és ezt ku...ra irigylik tőlem... szóval a páromon kívül senkire sem támaszkodhatom, de hát ő sincs mellettem, ezt már jó párszor bebizonyította. nem egyszer sírtam neki, h én itt nagyon nem érzem jól magam, ilyenkor mindent megígér, és persze semmi sem történik... és hááát elegem lett.
2009. ápr. 21. 20:41
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Zita te írtad ki a kérdést? Timi vagyok és írtam priviben neked. Puszz.
2009. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

aha:))

akkor mindjárt nézem.

pussz

2009. ápr. 21. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!