Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kapcsolata is tönkrement...

Más kapcsolata is tönkrement már az anyósa miatt? Nagyon nehéz feldolgozni, hogy egyedülálló anya lett valaki?

Figyelt kérdés

az előbb szakítottam a párommal, az anyja mindenbe belepofázik, a baba napirendjébe, kajáiba, a cipőjébe, hajvágásba, szóval mindenbe. nekem minden nap ott KELL lennem a picúrral, mert ha nem, akkor balhézik. a páromnak is oda kell mennie. neki már mondtam pár hete, h döntse el, hogy kivel akar élni.

ma megint szóvá tettem az anyját, erre csak mosolygott. annyira felhúztam magam, h bármennyire is szeretem, azt mondtam, h vége, ennyi volt, elegem van és én költözöm a picúrral.

nagyon sajnálom az egéz dolgot, de nem bírom tovább. a párom egyáltalán nem áll mellettem, mindig csak mondja, h beszél az anyjával, de sohasem teszi meg.


2009. ápr. 21. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg, hogy milyen hatással lesz rátok, ha kicsit külön vagytok. Mi három hete jutottunk ide, de egy harmadik miatt. Egy hét teljesen külön, minden kapcsolatteremtés nélkül nagyon helyre tette a dolgokat a fejünkben és azóta tisztábban látunk, jobban figyelünk egymásra. Addig inkább csak egymás hibáit láttuk, viszont mikor ennyire megérintett minket a különválás szele, egész máshogy láttunk mindent. Ráadásul én álmomban nem gondoltam, hogy a fiunkat egy évesen ennyire megviseli, pedig teljesen csendben zajlott az egész. Nagyon hiányzott neki az apja annak ellenére, hogy nagyon keveset voltak együtt. Azt hittem megszakad a szívem, mikor egy hét után meglátta az apját, és az őszinte boldogság sugárzott a kis arcáról. Aztán szinte kitépte magát a kezemből, mikor elment és teli tüdővel üvöltött utána. Ez volt az a pillanat, ami még jobban megerősített abban, hogy szükségünk van rá.


Gondoljátok végig. Egy kis gondolkozás biztos jót fog tenni, de próbáljátok úgy, hogy addig ne is beszéljetek, mert az csak befolyásol. Az ő feje is tisztább lesz.


Remélem jól fogtok dönteni.

2009. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

hát remélem. én hazamegyek a manóval kicsit, erre gondoltam én is, külön pár hét hátha segít. a fiam imádja az apját, és emiatt még nehezebb ez a dolog...

kszönöm mindenkinek!!!

2009. ápr. 21. 21:51
 13/20 A kérdező kommentje:

TIMI!

EZEN KERESZTÜL ÍRTÁL???

NEM JÖTT ÁT.

2009. ápr. 21. 21:53
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Zitám! Nem nem itt írtam hanem sima mailt még délután. Remélem már elolvastad mert sok tanácsot próbáltam adni. De nem gondoltam hogy ilyen komoly a helyzet. Írjál privit és én is írok még ma! Pussz
2009. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
Ma már nem írok látom nem vagy már itt. Holanp írok priviben. Pussz.
2009. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Dettó ugyanez a helyzet,a párom nem tud elszakadni az anyjától.Nagyon sokat veszekedtünk miatta, mert engem baromira idegesit az anyja de ő nem beszél vele inkább kiforgatja a szavaimat és nem áll mellém/mellénk egyáltalán.Jó volt az anyóssal a kapcsolat a szülés előtt de miután megérkezett a lányom kifordult önmagából,és egy felpörgött mindenttudó és áskálódó, célozgató nő lett belőle.Már gyomorgörcsöm van amikor átjön vagy mi megyünk.3 hete volt egy nagy vitánk minek következtében a fia elköltözött (haza) mondjuk ez már sokadjára volt,aztán persze visszajött.Persze ez nem megoldás mert nem átjáróház de sztem nem maradunk együtt, most már nemcsak az anyja a baj hanem minden.

kitartás

üdv 7 hós anyuka

2009. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

hát igen. nálunk is ez volt az alap gond és társult hozzá szép lassan a többi.

én mindenben próbáltam támogatni őt, helytállni a háztartásban, gyereknevelésben... senkitől semmi segítséget nem kaptam soha, csak elvárásokat támasztottak felém.

mostanra elég lett, nem érzem, h miatta ki kellene itt tartanom, szóval mi megyünk haza mo-ra ő meg maradhat itt anyucival... néhány hétre biztos... aztán addig kiderül, h jöhet-e utánunk v sem...

a gond az, h az anyja teljesen megkeserítette az életemet, odáig jutottam, h szóltam a páromnak tegnap este, h amíg itt vagyunk, az anyja ne keressen, mert olyan állapotban vagyok, h nem tudom garantálni, h nem küldöm el a pi...ba. veszekedni meg nem akarok, már belefáradtam ebbe az egészbe...

2009. ápr. 22. 09:31
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha Te már eldöntötted, hogy jobb lesz nektet, a babával itthol akkor hajrá! Szerintem a babának is jobb egy nyugodt kiegyensúlyozott anyuka, mint egy mindíg ideges. És ha Te ezt csak úgy tudod megtenni, hogy elköltözöl a férjedtől akkor menj. Ha igazán szeret akkor utánnad megy. Ha nem akkor meg maradjon a drágalátos anyukájával és éljenek ketten. De neked ott van a babád akiről gondoskodni kell és egy nyudodt légkörben felnevelni.

Sok erőt és kitartást kívánol a célod végrehajtásához!!

2009. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekelne, hogy mi újság Veletek? Elköltöztél a párodtól? Hogy fogadta?

Remélem azért a helyzethez képest jól vagytok.

2009. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

szia!

hááát volt nagy balhé, mikor bejelentettem a dolgokat. aztán megbeszéltük, nagyon megijedt, h tényleg itt a vége, nem látja többet a picúrt... beszélt az anyjával is, innen költözni fogunk 3an, ha minden jól megy.

persze ezek csak ígéretek egyenlőre, de tudja, hha nem változik tartósan a helyzet és a hozzáállása, akkor minket többé nem lát.

2009. máj. 2. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!