Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bentre milyen cipőt adtok...

Bentre milyen cipőt adtok gyermeketek lábára (főleg járólapos, földszinti lakásban)?

Figyelt kérdés
A tapadós zokni semmit nem ér, mert sokat esik a kislányom a csúszós járólapon. Meg nagyon hideg is a padló ezért szeretnék valami benti cipőt venni, ami nem egy ökör ára.
2011. szept. 10. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Liliputi puhatalpú. :D

Bent is, kint is ilyen van rajta.

Lehet, hogy túl drágának találod arra, hogy csak bent legyen rajta, de két lábméretet ölel fel, így sokkal tovább használható. De nézhetsz olcsóbb, nevenincs puhatalpúakat is.

2011. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Teljesen egyetértek előző hozzászólóval! Az én kisfiamnak is liliputi és pediped puhatalpúja van. Eléggé borsos az áruk... :( De van más fajta is, ami azért olcsóbb egy kicsit. Próbáld meg az Estrella vagy a LBL puhatalpú cipőcskéket. De ezen kívül is vannak egyéb puhatalpúak.


[link]


[link]

2011. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

www.cinege cipo.hu


(egybe írd be a két szót, csak úgy nem engedi feltenni a választ a moderátor)! :) :) :)

(előző vagyok) :) :)

2011. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kintre a gyerekre csak sziesztát adok de bentre egy olcsó cipő boltban vettem egy kis gumi talpú zárt mamuszt ezer forint volt .szintén földszinten lakunk és nagyon hideg de ebben nem fázik a lábikója:)
2011. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is Liliputi van.
2011. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bőrtalpú zoknimamusz, az a ronda, tudod? :-) illetve mi még bentinek szánt cipőt hordunk kint maximális megelégedettséggel: Zetpol. remek cipő, elérhető áron
2011. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
liliputi
2011. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nekünk ilyen volt, van és lesz is:


[link]


puha, valódi bőr az egész, az alja hasított bőr. egyáltalán nem csúszik, és nem izzad bele a lába sem. körben gumis, egy pillanat alatt fel- és levehető. mosógépben mosható, jól bírja a strapát:)

én nem hinném, hogy egészséges egy kisgyereknek egész nap cipőben/szandálban lenni. ezért kerestem én is valami köztes megoldást, mert nálunk mindenhol kő van, és télen nagyon hideg, valami kell a lábára, mégsem adhatok rá 3 zoknit... ez a cipő tényleg olyan, mintha semmi sem volna a lábán, mégis van.

azt hiszem van egész nagy méretig is.

ha nem annyira vészesen hideg a padló, akkor szerintem elég a tappancsos zokni. biztosan az a legjobb, ha mezítláb van, de nem azon az áron, hogy felfázzon vagy ilyesmi. nyáron a fiam is mezítláb van bent, hűvösebb időben már adok rá zoknit, és ha már fűteni kell, akkor a puhatalpút is.

2011. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 15:31-es, megtennéd, hogy a linket beteszed újra, mert nekem nem jelenik meg semmi. :(
2011. szept. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!